bugün

Kulüp oyuncusu. Millî takımda kulübe oyuncusu.
milli takım futbolcusu olamayacak kadar vasat sevici arkadaş. senelerdir uzaktan attığı gollerin ekmeğini yiyor.
Bakalım bugün sahada nasıl yürüyecek futbolcu.
Inter ile yıllık 5 milyon euro üzerinden 3 yıllık anlaşma sağladı.
Sırf milan'da oynuyor diye milli takıma futbolcu alırsan sonuç bu oluyor maalesef.

Futbol takım oyunu. Takım oyunu bu oyun. Futbolcu takıma uygunsa oynatırsın uygun değilse oynatmazsın.
milli takımda milanda oynadığının yüzde birini oynamayan keko.
milli takımla kulüp performansı arasında dağlar kadar fark olan oyuncudur.
Yaklaşık 5dakka önce haksız yere sarı kart yiyen futbolcu sarı kartın hemen ardından topa mudahale net görüntüsü de verdi haçlılar hakemin isviçre tarafına topa teknik direktör gibi oyuncu yönlendirdiğini de gördüm yani bu kadar adiliğe ne diyim daha ve ben maça ara sıra bakıyorum saçmalık.
oğuzhan özyakup'tan hallicedir, pek bir şey beklememek gerekir.
Yıllardır neden milli takımda olduğunu, hangi maçta ne katkı verdiğini merak ettiğim, asla 10 numarayı haketmeyen sözde futbolcu. Ozan'la birlikte kalıcı olarak milli takımdan banlanmalı.
görsel
görsel

Kritik maçlarda kendisi resimdeki gibidir.
ilk on birde başladığını maçın 49. Dakikasında yanlışlıkla öğrendim. 49 dakikadır ne adını duydum ne kadraja girdiğini gördüm. Hala sahada. Evet.
topun ayağına gelmesini bekleyen futbolcu.
Yeşillik görünce madımak toplamaya gelmiş.
isviçre Türkiye maçında rezalet bir oyun oynuyor. TD Şenol güneş bu adamı bu haliyle nasıl oynatıyor anlamak mümkün değil. Takım genel olarak kötü ama Hakan turnuva boyunca hiç bir zaman varlık gösteremedi.
Çok pas hatası yapıp top kaybetti bu maç.
2 maçtır sahada hakan yerine bir mal izliyoruz. Noldu bunlara aq.
bu adam kolay golleri atamıyor gidiyor nerde imkansız pozisyon varsa gole çeviriyor.
frikiği o kullanmalıydı. burak bencillik etti.
görsel
sezon sonu sözleşmesi bitiyor.
bu sene gs'ye gelirse gelir. yoksa 33'ten önce gelmez.
paolo maldini'den "serie a'da ayın oyuncusu" ödülünü almıştır.

görsel
milan'ın lazio'yu 3-2 yendiği maçta takımına 1 gol 2 asistlik katkıda bulunan milli futbolcu.
Gurbetçi futbolcu milan'da gösterdiği performansı milli takımda gösterememesinin nedeni açık orada ibrahimovic ile oynuyor milli takımda kenan karaman ile.