bugün

Şaka maka güzel kupondur. ingiltere liginden de banko bekleriz.
Bu kupona 200 de basılır 400 de..futbol bahsi yapmamak gibi bi kuralım olduğu için oynamam,ama gayet gideri olan bi kupon efenim
görsel
Koronavirüs oldu ligler iptal diye üzülme, dünyanın sayılı liglerinden bi doğu Avrupa olsun afrika olsun sağlam tüyolarım var beyler, derin analizlerle yazıyorum dua edeceksiniz!

28 mart cumartesi Burundi ligi les lierres fc-athletico olimpic maçı
Les lierres forveti mösyö patrick le brevier ukuku amk pici Antalya’dan animasyondan arkadaşım, rakip takım tribüne bomba koymuşlar amk pici banko 1 diyo beyler. 3.65 oran var. Bu devirde bu güzelliği baba oğluna yapmaz.

29 mart pazar Nikaragua premier ligi real madriz-CD ocotal
Real madriz teknik direktörü sir massimo ukube lele amk keke’yle konuştum (kendisi aynı zamanda federasyon başkanı, Genelkurmay başkanı ve devlet başkanıdır) general keke rakip takım cd ocotal oyuncularını demin kurşuna dizdirmiş, maç formalite icabı oynanacakmış, böbreğini ciğerini sat banko 1 bas dedi. Sayın keke çürük tahtaya basmaz, yaşa, başa, taşa oturmaz, 1.90 oranla dikkate almakta fayda var diye düşünüyorum.

29 mart pazar Belarus ligi neman grodno-vitebsk maçı
Grodno’nun sahibi andrei yavchekov’un Kızılay’da masaj üzerine mekanı var bilenler bilir. Bu vitebsk’i de almışımış. Maç dedi haraşo nol dedi. Hemen bültene baktım 0’ın 2.70 oranı var beyler düşünün derim.
haiti ligine iddaa mı oynayacaz? olmayan kupondur.