1. 1.
  (bkz: geçen haftanın en beğenilenlerine eksi oy veren ibne)

  bambaşka bir ibnelik kategorisidir.normalde de seri eksi oy vermekten haz alan bu bünye pazar sabahı ayrı bir orgazm yaşamaktadır.tahminlerime göre pazar sabahı kahvaltı bile yapmadan bilgisayarını açar ve haftanın en beğenilenlerini eksi oylamaya başlar.

  -olm hadi gel kahvaltı yapıyoruz
  +o da bir şey mi anne ben ibnelik yapıyorum

  insanlar bir başlık altında düşüncelerini klavye yoluyla belki 10 dakika belki 20 dakika belli 30 dakika kafa patlatarak belirtmişler.üretken olmuşlar.üretken olan insanların,kafa patlatan insanların,30 dakika uğraşan insanların entrylerini 2 saniyede eksi oy vererek ruhunu rahatlattığını düşünen ruh hastası bilmelidirki bu üretkenlik değildir.bu ibneliktir.bildiğin ibnelik.

  tam otelden ayrilirken giris yapan guzel kiz/ (#563848)
  tatile giden dusuncesiz yazar/ (#561887)
  ali kirca ya destek vermek/ (#563288)
  hincal uluc/ (#566282)
  unutulmaz taraftar pankartlari/ (#562064)

  haftanın en beğenilenlerine giren ve eksi oy alan bu entrylerim.birçok uuser başına gelen olay.kabak tadı veren olay.

  otelden ayrılırken giriş yapan güzel kızın abisi,tatile giden düşüncesiz yazarın şemsiyesi,ali kırca'Ya destek verirken kullanılan kamera,hıncal uluç'un gittiği yemek yerleri ve o unutulmaz pankarta ta gözüne girsin ne diyim.
  12 -4 ... pulp fiction
 2. 2.
  eğer cidden beğenmediği için haftanın en beğenilenlerindekini eksi oyluyorsa diyeceğim pek bir şey yoktur.

  ancak sırf kişiye gıcık olduğu için veya kendi entrysini üste çıkarmak için yapılıyorsa tam bir orospu çocukluğudur.

  evet kanıma dokunuyor kardeşim saatlerimi harcadığım, haftanın en beğenilenlerine girmiş entrylerimin birkaç ibne tarafından sikine göre eksilenmesi, feci kanıma dokunuyor haftanın en beğenilenlerinin ruhsuz, üretemeyen, başkalarının ürettiklerine çamur atan, hıncal uluç'a benzeyen birkaç ibne tarafından değiştirilebilmesi.

  sırf gıcıklık için en beğenilenleri kötülerken o mouse götüne girer umarım.

  edit : şimdi çıkıp, "sözlüğün yazarlarca feci önemsenmesi" tandanslı bir entry girecek yazara da şimdiden selam eder, özellikle bisiktirgit demeyi borç bilirim.
  17 -4 ... deep
 3. 3.
  (bkz: harbiden ibneymiş)
  2 -2 ... kacak kelebek
 4. 4.
  ibne de ne kelime bir de kıskanç iki kere rafine pezemenk. o değilde sabah sabah açmışım sözlüğü ahanda o da ne en beğenilen listesinde 2 adet entryim, dünyalar benim oldu. ama (#565757) bunu kötü oylayıp listeden düşürdüğün için saol hatta cumhuriyet altını alıp .üküne takmak da lazım senin.
  6 -1 ... mey
 5. 5.
  hafta bitince liste statik kalsa geçici çözüm olabilir yok yok bu ibnenin eksi butonunu koparmak daha akıllıca
  4 -1 ... sıpa
 6. 6.
  efendim o ibne benimdir, neden mi? hemen açıklıyayım, elimden geldiğince her hafta "geçen haftanın en beğenilen entryleri" istatistiğine bakar, nasıl entryler girmiş, ne olmuş, ne bitmiş, sözlük yazarlarının genel beğenisi ne yöndedir diye gider bakarım, e doğal olarak (futbol içerikli olmadıkça) bu listeye girmiş entryleri okurum, beğendiklerime artık (+) beğenmediklerime (-) veririm, bunun o entrynin haftanın en beğenilenlerine girmesiyle alakası yoktur, benim o entryi hafta içinde okumamış olmamla alakalıdır, hafta içinde okusam gene eksi oy vereğin entryi geç görüp oyumu veririm, aynı şeyi "geçen haftanın en kötü entryleri" için de gerçekleştiririm, zira o listeye giren entry göz önündedir, diğer entrylere göre daha fazla oy alması ya da o listeye girdikten sonra da oy alması bundan dolayıdır, buradaki suçum sözlük genelinde beğenilmiş bir entryi beğenmemek midir? eğer bu suçsa, hepimiz aynı beğeniye sahip olacaksak böyle bir istatistik kategorisi yapmanın amacı nedir?
  8 -2 ... dopdop
 7. 7.
  bir de bunun farklı bir versyonu vardır, o da bilgi içerikli entrylere, şiirlere eksi oy verir. ibne midir nedir bilinmez, ama ilginç olduğu kesindir. *
  2 -3 ... yasak merve
 8. 8.
  bak sen şu ibneye dedirten kişidir..
  -3 ... sciende
 9. 9.
  (bkz: eksi oy veren ibneleri düdükleyelim kampanyası)**
  1 -2 ... scarface
 10. 10.
  (bkz: pust gibin ibne gibin bisey)
  -3 ... peyderpey