bugün

Basligi acana soruyorum: neresi çirkin?
nefes alsın yeter diyen adamdan ne beklersin ? *
tipik türk erkeği olmakla alakası yok..hadise benim gözümde 4-5 sene daha bir seksiliği var bunu da mümkün olduğunca roberto carlos bacaklarından fedakarlık ederek sağlıyor. bazı kadınlar vardır yüzüne bakmanız içinizin yağlarının erimesi için yeterlidir.ama hadise öyle değil ancak açarak oluyor bununki e açtıktan sonra her kadını seksi bulursunuz.hadise ayarında türkiye nin sadece bir sokağında 100 tane kadın vardır.
10 dakikalık yoldan telefon etse gel beni öp dese gitsem şerefsizim. nasıl böyle popüler oldu anlamadım. bir atiye dururken bunun esamesi okunmaz.
güzel değil sadece orasını burasını açıp değişik hareketler yaptığından ilgisini çekiyor erkeklerin aksi takdirde berbat bi kadın.
zevkler ve renkler tartışılmaz. kimine adriana lima gibi gelir. kimine ayşen gurudağ gibi.
Gençler boş tartışmalar üzerinde zaman geçirmemek lazım. Hadise bana göre de güzel bir hatun değildir; fakat ''bana göre''. Buna ona göre, şuna göre, sana göre değişir. boşuna zevkler tartışılmaz dememişler sanıyorum. zevk kişiye hastır.
(bkz: sen güzel görmemişsin amk)
kendileri çok güzel değil ama çirkin de değildir .fakat yeterince sexi bir bayandır. güzel olmayla sexi olmayı karıştıran türk erkeğinin söylemidir.
Bu yazarin sevgilisinin kesinlikle hadiseden guzel olmasi gerektigi gercegi.
''nabzı atsın yeter''ci Türk erkeğinden seçicidir.
tadına varamamış erkektir. hadise' de hadisene der gibi duran hatundur. el oynar, kaş gezer, göz yerinden fırlar ama bizim türk erkekleri,* 3 gece de pert eder ve tekrar klişe güzelleri beğenmeye devam eder.
hadise nin güzelliğini kabullenmiş kişidir.
hakli olan erkektir. su suratin guzelligine bakar misiniz :

görsel
*
bilimsel gerçektir,aksini iddaa edenlerin doktora görünmeleri şiddetle tavsiye edilir.
erkeklerin güzellik kavramının kadınlardan farklı olması nedeniyle polemiğe dönüşebilecek önerme.kadınlar için güzellik genellikle yüz temalıdır.erkekler de farklıdır.ama gerçek şu ki hoş kadın neyi var yani..vücudu güzel,yüzü idare eder,alımlı,çekici daha nesi olsun be!
(bkz: orasini burasini acan kadina seksi diyen erkek)
tarkan ve murat boz un kızlar tarafından hayranlık uyandırması klişeleşmiş olmasına rağmen erkekler tarafından 'gay olum bunlar kesin' tabiri kullanılması cevabını getirir akla.
türk kızlarının standartlarının üstünde olan hadise'yi beğenmek evet çok normaldir. ancak herşeye ''abaza'' lık damgasını vuran sevgili sözlük yazarlarınında derdini anlamamaktayım. kedi ciğer ilişkisi zannediyorum.

edit : hadiseyi bile beğenmeyen yazarlara, beğenmedikleri o hadise verilse kızı, ceylan yakalamış etçil bir hayvan gibi parçalarlar orası da ayrı bir konu.
hadise'ye bakınca köydeki orta-üst güzellikteki bir kızın allanıp pullanan halini gören erkektir. valla adriana lima tutup (ki çok beğenmem) diz çöküp sini bezini dizlerine çekip başına yazmayı arkadan bağlayıp yufka açmaya başlasa felaket sırıtır ama hadise başlasa hiç sırıtmaz. işte bu yüzden beğeniyordur.

not:laf dokundurduğumu düşünen olmasın çünkü ben bu hatunu bu yüzden daha güzellerinden fazla beğeniyorum.
benzetme yöntemine gidecek olursak; belki de tadı hiç hoş olmayan, hatta tabanı sadece kuru bi kekten oluşan, krem şanti ve afrodizyak meyvelerle süslenmiş muhteşem görünen bi yaşpasta... Türk erkeğinin de midesine düşkünlüğü bilindiğine göre -eh normaldir... dedirten durumdur.
- geçen gün yine amerika'dayım.
+ ziyaaaa!
- bu karı geldi yanıma. bana aşık mış meğersem. *
+ ziyaaa susss!!!
- ya abi bi dur da konuya gireyim yaaa, hadise'ye bok atıcam bi kılıf arıyorum. üfffff... bak giderim haaa evden
+ gidersen git lan. git hadi.
- bak gidiyorum, sonra çok pişman olursun.
+ git uleyyyn.
- çat...
* *
ben güzel bulmuyorum mesela. sonucta onu güzel bulanlar tipik türk erkeği ise bulmayanlar da s.kik türk erkeği olacak değil yani. o yüzden gelin güzel bulmayalım.
genel itibariyle kapali olan yerleri açık olan yerlerinin %10 ununu oluştuan bayanlardan hoşlanan türk erkeğidir. * bu arada türk erkeğine göre şerbet veren hadisey'i tenzih eder, çalışmalarında başarılar dilerim...
aslanım benim erkeğidir. helal olsun yürü be, kim tutar seni, parçala affetme erkeğidir! güzelden anlıyordur. bi de adriana lima'yı güzel buluyorsa tamamdır.*