bugün

Sevilen yazardır.
Gavurlukta master yapan yazar.benevegitcem diye gereksiz tiripleri vardır.
bana sürekli nickaltıma mesaj girmem için baskı yapan yazar.
oğlum yeter lan artık mesaj atma, harbiden gına geldi. ahanda giriyorum bak bir daha girmem ha. git başka yazarlara dadan lan.
alsan ne var sanki diye cevap verecek olan yazar. istediği de altı üstü yükte hafif pahada ağır bi hediye.
son derece mütevazi nesildaşdır kendileri buna zekilikte dahil, kızma ablası daha çok cahil (bkz: grup vitamin- ismail) beni ismail parçasını dinlerken yakalamış yazardır bu entryi bana çok görmeyin*
ülkenin geleceği ve menfaati için sürekli kafa yoran, çok önemli meselelere parmak basıp değerlendiren yazar. ama çok üzülüp kafa yormasın bence.

demet akalın'ın kızı olacakmış!! bir kezban daha aman tanrım!!

allah başka dert vermesin kardeş.:)
kendisine hakaret ettiğimi sanan masum ve nazik bir yazar.
Ağır kezo. Bildiği diller arasında ana dili gibi gavurca vardır. Derse girmemek ayağına numaradan fenalaşır. Sürekli tokum der ama her gittiği mekanda 2 porsiyon yemek yer. Yeni saÇ rengi hiÇ güzel olmamış . Özetle işsiz atsan atılmaz satsan para etmez dediklerimizden.
saçlarını sarıya boyamayan ve asla boyamayacak olan yazar. kırmızı olan arkadaşları utansın.
çok komik yazar. hanım hanımcık bi de. ımmm.. sadece tek bi kötü yönü var: arkadaş seçimi. *

edit: hah hemen damladı. allah başka zeval vermesin bacım.
bazı kıskananları tarafından hadsizce eleştirilen, gayet hanımefendi, hoş, temiz kalpli yazar. evet sadece arkadaş seçimi kötü. bazı gereksizleri temizlemek lazım. atsan atılmaz ama işte...
hem yazdıklarımı beğenmeyip hem okuyan yazar. yazdıklarıma olan nefretinin sevgiye dönüşmesini bekliyorum. *
sert yazar.
Sen on numara bir insansın dostum (bkz: hadi git simdi)
kalp çalan bir hırsız olduğu için arkadaşları tarafından kıskanılan yazar. yeter artık nuri'ye söylüycem tüm dişlerinizi sökecek. bunu hak ettiniz siz.
meslektaş olacağım yazar arkadaşım. hayallerine ve hedeflerine ulaşması dileğiyle.
biyolojik olarak 23 olan, fizyolojik olarak 30 gösteren erkeklere yaşlı dediği için eleştirilen yazar.
sözlükte yazmak istememesinin tek nedeni arkadaş kıskançlığı olan yazar. ayrıca 3 ay önceki fotoğraflarını ifşa ederek yeni hali görülmemiş yazardır. yeni haline bakacak olursak;

http://galeri.uludagsozlu...%C5%9Fat-k%C4%B1z-492120/
eleştiriye gelemeyen nazik mi nazik form chat tarzı yazarımsı.

gammaz kardeş yazar koruman altındamı yada nick altına yazılmayacak diye kural mı var.. yorumda hakaret varmı onu söyle..
Gavurluk yapan yazarların gazabına maruz kalan yazar.
ne olmuş azıcık kandırdıysam diyen yazar. iyi olmuş, oh olmuş, az bile yapmışım şimdi hepsini kandırcam diyen yazar.
sozluk erkeklerini kandıran yazar.. benim de 5000 tl mi carptı, buluscaz diyor bulusmuyor.. dikkat eedin..
hop sözlükte ortaya çıkan kişi. tanımam etmem galeri kısmında bu mu dediğim kişi.
kadir gecesi beddualarıyla tüm cahil diyenlerin evine ateşler salınmasını sağlayacak olan yazar.
Herhalde okuldaşım olan yazar. Pek tanımam ama..