bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    vakit gazetesinin internetteki hali.net üzerinden kiralık katil tutma servisi.
    -1 ... ucuncayir666
  2. .
    http://www.habervakti.com...p?id=11828&kat=Manset

haberinden anlaşılabilecek tarzdaki bir üslupla rengini belli eden internet sitesi.
    ... fth
  3. .
    Dün üye olduğum sitedir. Meral Okay hakkında yazılan tüm yorumları okumak istedim. Okudukça da cevap verme isteği doğdu. Cevap verebilmek için de üye olmak gerekiyordu. Açıkça söylemek isterim ki sitede Meral Okay hakkında yapılan yorumları eleştirenlerde var. "Muhteşem Yüzyıl" dizisini lanetleyen de var, Lanetleyeni eleştiren de... Ama acı olan tarafı siteyi ziyaret edenlerin yorumlarının dışında normal yazarlarının da aynı öfke saçan havada olması. Belki de bu insanlar körüklüyorlar o ateşi zaten. Genel olarak Meral Okay için "Bizim atamıza hakaret etti belasını buldu" havası hakim. Oysa ki bu tip bir şeyi düşünmenin bile günah olduğunu söylemek isterdim ama ne tepki alacağımı kestiremedim. Yine rahmetli Meral Okay'ın yakılması ile ilgili vasiyetine de atıfta bulunarak bu haberi neden diğer haber kanallarının atladığına yönelik eleştiriler de var? Evet, neden atlamışlar gerçekten? Atladıklarında da bu tip düşüncelerin doğmasına neden oluyorlar. Ayrıca rahmetlinin hangi beyanatında ya da söyleşisinde okudular da bu fikri edindiler bilmiyorum ama onun ateist olduğunu söylüyorlar. Ben bir röportajında "Yüce Tanrım nasip ederse..." diye başlayan bir cümlesini net şekilde hatırlıyorum. Bu bile ateist olmadığını kanıtlar bence. Ayrıca öyle bile olsa ne fark eder bilmiyorum ama aşırı radikallerde sıkça görüldüğü üzere bu durumu yargılama hakkını kendilerinde buluyorlar. Her durumda Allah ile kul arasına girilmez dedikleri halde cehennem davetiyelerini dağıtıyorlar... Kadıncağızın sadece bir dizinin senaryosunu yazmasından dolayı tüm kariyerini de, yaşamını da, karakterini de görmezden geliyorlar. Açıkçası site içinden kimsenin Meral Okay'ın Muhteşem Yüzyıl'ın senaryosu dışında ne yaptığını ya da kim olduğunu bildiğinden emin değilim. Sitedeki köşe yazarlarından biri "dizide Şehzade Mustafa'yı öldürecektin, ne olduuuuu" gibisinden bir yazı kaleme almış ki inanın ne olduğunu, ne amaçla yazıldığını anlayamadım. Ülkemizin içinde bu kafada birinin insanlara hitap edecek bir şekilde yazı yazdığını görmek içimi acıttı sadece. Adam koca bir köşe kaleme almış bunun üzerine... Hem de üşenmeden. Yani sanırsınız ki Meral Okay Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa'yı öldürtmese tarihin akışı değişecek. iyi ama böyle olmuş olaylar... Anlamıyorum gerçekten bunu dizide göstermek neden bu denli etkiliyor bu insanları. Yaklaşık 500 sene önce yaşanmış olayları anlatan bir dizi bir kitleyi bu denli etkiler de galeyana getirir mi yahu... Ne olmuşsa olmuş... insanlar kendi ülkelerinin, atalarının tarihini tv dizilerinden öğrenecek olursak vay halimize...
    1 ... rick blaine
kapat