bugün

anlaşılmayan tarzda bir uygur kardeşler yapımı daha. belki 30 yıl sonra anlaşılabilir, belki.
dunyanın en gereksiz kardeslerinin hazırlayıp sundugu, dunyanın en gereksiz yarısma programı. yarısmaları birer kelimeyle ozetlemek gerekirse ****
Grup Çığ'ın seslendirdiği "8 Öküz" türküsünde geçen bi nakarat..
bir televizyon programı bu kadar kötü, bu kadar seviyesiz ve boş olabilir* *.Böyle bi programı başkaları teklif etse, kanalın camından aşağıya atarlar herhalde.Ama programın adı üzerinde *

(bkz: Babam ve Oğlum)
suheyl uygur ve behzat uygurun sıkıcı programı.daha önceki programlarıda sıkıcıydı yalnız eskiden bu adamlar evli bir ayı çifti canlandırıyolardı.dişi ayının adı tulay*erkek olanınki ise orhandı*.işte ben oldum olası bu adamları bitek o ayı tiplemelerinde sevdim.hemen burayada tulay ve orhan çifitnden aklımda kalan bir bölümü yazayım:p
tulay:ooouuuurrrhaaaaaaaaaannn
orhan:haaaaaaaaaaaa
tulay:haaa denmez ayıııı kibar ol azcık.
orhan:ne var tulay?
tulay:petekin * bezi yok git al!
orhan:ne bezi tulay o bir ayı
tulay:sen ne biçim babasın orhan!nasıl kızına ayı diyebilirsin haaaa!!!
pata küte pata küte!!??!!*
orhan gider aradan zaman gecer ve akşam eve gelir bezlerle sonra çift oturup tv de akşam haberlerini izlemeye başlar.
haber spikeri:bugün oldukça ilginç bir olay yasandı sayın seyirciler.bir ayı kampta piknik yapmakta olan insanlara saldırdı.yiyeceklerin hiçbirine dokunmayan saldırgan ayı bebek bezlerini alarak olay yerinden kaçtı!!!
pataküte pataküte!!!!
süheyl behzat uygur kardeşlerin sunduğu program benzeri şey...millet toplanıp bir sirk havası içinde garip insanlarn yaptığı garip hareketleri izliyip alkışlamaktadır...
pek iç gıcıklayan nakarat.