bugün

(bkz: bu da böyle bir anımdır)
seviyor musun, tapıyor musun, peşinden sürükleniyor musun, başının en ıssız yerine mi oturtuyorsun... dur orda stop!!! beşi beş kuruştan ederin yok ey aşık! sen istediğin kadar çalkala yüreğini, harab ol, sokaklarda sabahla, kapısının önünde yat, nafile dostum ederin beşi beş kuruştan!!! hasbelkader ellerimiz ekmek tutar da üç beş kuruş kazanırız,ev bark sahibi olalım,yuva kuralım emeliyle icabında kumdan kaleler yaparız, değerimiz olmaz! elleriyle gözümüzü kapatır: ''beni unut der.'' en kutsal duvarlarımızı, inandığımız umutları yıkar parçalar götürür, nafile ederin beşi beş kuruştan... paylaşılan onca zaman, çekilen onca sıkıntı; kaldırımın dibinden avrupa arabayla giden, göğsünden taşan kılları gömleğine sığdıramayan, türkçedeki harf sayısından haberi olmayan hanzoya değişilir stop!özlemek,sarılmak,öpmek kitabından silinir; paranın iki renkli yüzü dünyasını değiştirir... güzelliğinden geçer de insanlığından da tiksinir insan böylesinin; hanzonun göğüs kıllarında kaybolur gider bir süre sonra zaten. 40 hekim çaresiz kalır, tedavilerinde. inşallahla başlayan lanet okumak ister de adam.''yukarda allah altımızda toprak döner bizi vurur.'' diye içine atar öfkesini...

(bkz: allah affeder mi magandaya boyun eğenleri)
(bkz: hiç güzel sevgilim olmadı)
erkeklerin çük güzeli * olmalarından kaynaklanan durumdur. sevgilisine yetiyordur.
(bkz: yok böyle bir şey)
(bkz: fantazi mahsulleri hikayaler)
varlığı kanıtlandığı iddia edilen takıntıdır.

(bkz: http://www.hurriyet.com.t...unya/12222561.asp?gid=229)
(bkz: çirkin ama karizmatik)
(bkz: çirkin ama seksi)
(bkz: birol ünel)
(bkz: sean penn)*
yakışıklı erkekler'in çirkin kız takıntısıyla kıyaslandığında yadırganmayacak durum.
güzellik göreceli bir kavram olduğundan kızın güzelliği ve erkeğin çirkinliği tartışılır. kız zaten aşık olmuş ise o çirkin erkek ona yakışıklı gelecektir.
çirkin erkeğin cüzdanında barındırdıklarıyla ortaya çıkmış takıntıdır. yani bu takıntı erkeğin çirkin olmasıyla değil parasıyla oluşan bir takıntıdır. sayılamayacak kadar çok denemeyle kanıtlanmıştır.
"zıt kutuplar birbirini çeker"
kimya dersinden öğrenip tek alımda kalan ders notu.
aynı şey erkekler için de geçerlidir. bi tane yavru böyle cücüklü converseli falan yanında da embesil çirkin malak bir kız vardır. işte o zaman konuya anlam verilmeye çalışılır ama çaba boşadır tabi. tercih meselesi neyse.
Yakışıklı(?) dostum,
Bu şekilde bir takıntı ile ilgili sadece kızlarda kabahat bulmanız doğru değildir. Siz güzel kızın güzelliği nedeniyle kendini kasacağını düşünüp, hamle yapıp yapmamayı, ilk lafa nasıl gireceğinizi düşünürken; o tipsiz, bakımsız herifler intihar komandosu edasıyla gibi lafa girerler. Eh, risk göze alınabilir gibi değilse kayıp ihtimali yüksek ve hasar büyük olabilir. Ama ihtimal ne kadar az gözükürse gözüksün, kazanmak da olasılıklardan biridir. Nihayetinde sizin değer yargılarınız ve durum değerlendirmeleriniz o hayran hayran baktığınız kızla aynı değildir. Bu nedenledir ki o kızın gün gelir, bu intihar komandolarından birine meyil edesi gelir.

Diyebilirsiniz ki o kız zevksiz midir gözü mü görmezdir? Ancak sevgili dostum, sanır mısın ki bir kız sonsuza kadar seni bekleyecek? Sen de gerekli gördüğün yerde hamleni yap ki, gelişine kıza benzeyen herşeye yazan adamdan farkın olsun. Yoksa rakibinin kaybedecek bir şey olmadığından bodoslama dalarak kızı kaptığı da yüksek ihtimaller arasındadır.

Bir de, erkeğin güzel bir kadının güzel olma maskesine aldanıp onu gerçekten tanımaya çaba göstermemesi konusu vardır. Acaba çirkin erkek ilgili kızın bam teline dokunabilmeyi başarmış mıdır da kız onu yanında taşıyordur?

Bunları da göz önüne alıp öna göre karar vermek lazımdır. Bence tabii.
aslında cevap o kadar da zor değil çünkü güzel kızlar onlara bu güzelliği sürekli bildiren birilerini ister ki bunu onu taparcasına seven çirkin bir erkekte rahatlıkla bulur..belki bundan dolayı belki de aldatılma korkusu ama sonuçta kurulacak cümle oldukça net:
''Armudun iyisini ayılar yer''
kıskanç ve kompleks sahibi erkek kuruntusu: Aslında eleman çirkin ama bakma işte kızlar böyle varlıklar.

(bkz: dimi dimi)
(bkz: oooo yazık sanaaaa)
takıntı sahibi kızlar değil erkeklerdir. normal karşılamak lazım, çünkü erkekler de tıpkı kızlar gibi kendi aralarda yarışırlar. yalnız tek farkı, kızların hemcinslerine kendilerini beğendirmek için uğraşması, erkeklerin ise sadece kızlara odaklanarak beğenilmeyi amaçlaması. sonuçta bi beğenilme tutkusu var. ortak özellik olarak birbiriyle yarışmalarını ele alabiliriz.
kızların yarışı belli, daha güzel olayım da herkes beni kıskansın.
erkeklerin ki ise, bilindiği üzre hemcinsinden her konuda daha iyi olma uğralı şeklinde gösterir lakin kızlar konusunda daha bi iddialıdırlar. birbirlerine beraber oldukları kız sayısıyla, penislerinin uzunluklarıyla, atamadığı ama atma ihtimali olan gol pozisyonlarıyla hava atmaya çalışırlar.
buradaki durum ise, başka bir erkeğin güzel bir kızla olmasını hazmedememektir. kızın yanındaki erkek ne kadar yakışıklı olsa da durum değişmeyecektir. bak ortak bir payda daha, iki cins de hemcinsinden daha çirkin olduğunu düşünür. işte başta anlattığım savaşın sebebi de budur.
bırakın hatunları, beğendikleriyle birlikte olsunlar. zaten hatun kısmını anlamaya çalışmak saçmalık. erkek kısmını da anlayamamak saçmalık.
enteresan olsa ve her ne kadar inanmak istemesem de vardır böyle bir şey efendim. sırf bu konuda daha doğru kanaate varabilmek için ciddi gözlemlerde bulundum. sonuç olarak genelleme yapabilecek seviyede böyle bir şey olduğu kanısına vardım. hadi bu bir nebze olsun anlaşılabilir yani her şey fiziksel güzellik değildir. her ne kadar klişe de olsa ruh güzelliğidir önemli olan doğrudur; ama bu önerme de en az bunun kadar doğrudur. asıl anlayamadığım ve anlamak istemedğim. kızların bir diğer bana kalırsa da asıl takıntısı için: (bkz: kızların efendi erkek yerine serseri erkek tercihi)
iki tarafında kendini tatmin etme şeklinin dışa vurulmuşluğudur.
eger o cirkin erkek ayni zamanda duygusal anlamda da bos ise uzun surmeyecek olan takintidir.cunku bir kizin oyle birisiyle 2 sey icin birlikteligi olabilir.para ve iyi seks.ikisi de bir iliskiyi surdurebilecek yeterli seyler degildir.
öyle bir takıntısı olan kız zaten aşık değildir ki.
sadece çevresine hava atma durumu olsa gerek (neyin havasıysa o da peah)
genelde erkeklerin " o kız bana bakmaz " demesiyle kızların sevgilisiz kalması ve sonucunda çirkin heriflerle çıkması. demekki o heriflerde bizde olmayan bişey var. Nedir o? adam kendine güvenmiş. gitmiş kıza açılmış.
kıskançlıktan kaynaklanıyor olabilir.yanındaki çok yakışıklı erkeğe tüm kızların bakması hatta asılması rahatsız ediyordur.o da çirkin olsun kimse bakmasın istemiştir.
(bkz: She s Out of My League)
(bkz: 7 santimden sonrası yetiyomuş)
bir türlü anlam veremediğim hadisedir. anlamak güç süper hatunların mammyndan 5 dakka önce doğmuş heriflerle olması.insana benim neyim eksik lan sorusunu sorduran olaydır.