bugün

dedi amcam nickli yazarın amcasının benim mesajıma cevap vermeyen minnak kız yaren mutluya yürüdüğü başlıktır. ironik olaylar gelişmiştir, önü alınamaz.
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

hiç güleceğim yoktu lan, sayenizde gülmekten öldüm, son iki entrye.
o zaman çirkin kızlar at gibi sıçar.
hıh.~
kaka değil büyük tuvalet.
Hahaha amk. Fıstık fındık ta varmı arası da görmüşsün ya hani.
sen öyle sen kızlar sıçmaz ki.

edit: çatır çatır.
pembe yaparlar...
eğer bir gün bu güzel kızlardan bir kaçıyla geziye gitme fırsatınız olursa, ve bu kızlar hiçbir molada aynaya bakmaktan tuvalete girememişlerse, otelde kalınan gece ne kadar minik kaka yaptıklarını, o minik kakanın ve etrafa yaydığı misk-i amberin nasıl tüm gece uyutmadığını göreceksiniz. (bkz: düşman başına)
(bkz: güzel kızların boku pembe olur)
(bkz: midemi bulandırma)
(bkz: sıçar işte)
(bkz: o da insan o da siciyor)
çok güzel kızlar hiç yapmaz,içine dert olur.
bokun miniği büyüğü olmayacağından yanlış olan önermedir.*
(bkz: güzel kızın boku pembe olur)*
(bkz: çilek sıçmak)
(bkz: gül osurmak)
(bkz: yakışıklı erkekler leğeni doldurur)
(bkz: minik kaka nedir hangi boyutta minik kaka olur)
(bkz: kadinlari cekici yapan detaylar)*
efenim ne sıçarsa sıçsın köpek ölüsü gibi kokar.
güzel kızlar pembe kaka yapar, güzel kızlar simli kaka yapar, güzel kızlar şekerli kaka yapar vs. bu böyle uzar gider. güzel kızları asla tuvalette hoyratça sıçarken hayal edemeyen neslin, türetmiş oldukları ve kendilerini kaptırdıkları yalandır. fakat ne yazıktır ki; ben de kızım, ben de güzelim, ancak ben de sıçıyorum. hem de çok pis sıçıyorum. kol gibi. rengi de kahverengi oluyor, pembe değil. ayrıca simli veya parfümlü de değil. evet güzel kızlar da kol gibi sıçar, güzel kızlar da sıçmak için yüzleri kızarana, kulaklarından duman çıkana kadar ıkınır. *
Aklını güzel kızlarla bozmuş fakat onlara ulaşamayan bünyenin güzel kızları aslında gönüllerinde koydukları seviyedir.

Güzel bir kızla tanışıp da samimiyetin bokunu çıkardığı zaman, aslında güzel kızların da sen ben gibi normal insan vasıflarına sahip olduğunu idrak edecek ve böylece hayata bakış açısı değişerek gözlerini ufuklara daldırıp hayatın anlamını sorgulamaya başlayacaktır.

Hasan Kaçan'ın bir karikatüründe vardı bu. Çok güzel bir kız fakat yanında kimse yok. Çok merak ediyorlar acaba neden ulaşılmaz bu kız diye. Yanına vardıklarında aslında kızın çok fena koku salgıladığı için yanında kimsenin olmadığını anlarlar. Bu da olaya mizahi bir yaklaşım olarak tarihin tozlu raflarında yerini almıştır.
(bkz: güzel kızların ulaşılmaz olduğunu düşünmek)
belki de bu herkesin kendi pokunu büyük görme hastalığıdır..
fazla çizgi film izlemenin bünyede bıraktığı kalıcı hasar.
yanlış önerme efenim.
eğer 1,5 porsiyon acılı adana yedilerse doğal olarak kol gibi sıçarlar.
haa çubuk krakerdir, diyet bisküvidir, kektir bunları yerseler doğrudur minik kaka yaparlar.
ve mis gibi lavanta kokar...