bugün

güzel kızları şirinlik muskası görenlerin "ulan bu sıçsa sıçsa minicik sıçar" bazında düşüncelere sevkeden önerme. etrafımda böyle düşünenler var yok değil hani ama bilseler çatır çatır sıçıyor o da

bilimsel edit : bu düşünce tamamı ile güzelliğin kötü, pis olanla karşılaştırılmak istenmemesinden kaynaklanıyor olsa gerek. kişinin bilinçaltına "yok bu minicik yapar baksana çok tatlı minicik" düşüncesiyle "o minik sıçar" sinyalini çoktan göndermiş oluyor.
nerden biliyorsun başınımı tuttun tadında tespitlerden bir tanesi daha.
(bkz: la havle vela kuvvete)
(bkz: çirkin kızlar fil gibi sıçar)
-güzel kızlar ağzından..

(oha)

(ben bir şey anlamadım bu durumdan)
(bkz: çirkin kızlar fırıncı küreği gibi bırakır)
ancak gaita testi için geçerli olan önerme.
tabi güzel kızlar minik kaka yapar. çünkü büyüğü erkeklerin kafasına yapmayı tercih ederler. ulan siz de hala koruyun be.
bok büyüklüğünün güzellikle ters orantılı olduğunu söyleyen bünyelerin lafı.kutluyoruz.
ben de diyorum bu ayşen gruda'nın oynadığı filmler niye bu kadar boktan.
(bkz: kaka değil bok)
neden bilmiyorum ama durup dururken aklıma oradaydım adlı belgesel/program geldi. evet.
minik kaka yapmalarının, güzelliklerinden ziyade kakanın çıktığı yerin fiziksel özellikleri dolayısıyla minik kaka(bokcuk)yaptıklarını düşünüyorum.öyle ki görenler koyun bokuna benzediğini söylerler.*
Güzel ve şirin kızların ufak pembe poposundan kafam kadar büyüklükte iğrenç kokan bi atığın çıkacağına inanamayanların kendini keklediği ve kırk kere tekrarlasa dahi olamayacak eylem.

+ Off süleyman kaç oğlum hayattan koptum...
- Noldu ağabeeeyy ??
+ Olm bu tuvaletten şu taş hatun çıkmadı mı? içinde kedi mi öldü be mübarek...
- Ağabey koku çok yoğun önümü göremiyom...
+ Süleyman bu hatunlar üstüne sıçsa ölürsün, insanı cinsellikten soğutur lan bu koku
büyük yaptıklarında korkmamaları için.
(bkz: güzel kızlar erkeklerin ağzına sıçar)
hayaldir. bildiğin osura osura sıçarlar işte.
güzel kızlarla koyunları bir tutmaktır.
(bkz: kızlar kaka yapmaz)
ve mis gibi lavanta kokar...
yanlış önerme efenim.
eğer 1,5 porsiyon acılı adana yedilerse doğal olarak kol gibi sıçarlar.
haa çubuk krakerdir, diyet bisküvidir, kektir bunları yerseler doğrudur minik kaka yaparlar.
fazla çizgi film izlemenin bünyede bıraktığı kalıcı hasar.
belki de bu herkesin kendi pokunu büyük görme hastalığıdır..
Aklını güzel kızlarla bozmuş fakat onlara ulaşamayan bünyenin güzel kızları aslında gönüllerinde koydukları seviyedir.

Güzel bir kızla tanışıp da samimiyetin bokunu çıkardığı zaman, aslında güzel kızların da sen ben gibi normal insan vasıflarına sahip olduğunu idrak edecek ve böylece hayata bakış açısı değişerek gözlerini ufuklara daldırıp hayatın anlamını sorgulamaya başlayacaktır.

Hasan Kaçan'ın bir karikatüründe vardı bu. Çok güzel bir kız fakat yanında kimse yok. Çok merak ediyorlar acaba neden ulaşılmaz bu kız diye. Yanına vardıklarında aslında kızın çok fena koku salgıladığı için yanında kimsenin olmadığını anlarlar. Bu da olaya mizahi bir yaklaşım olarak tarihin tozlu raflarında yerini almıştır.
(bkz: güzel kızların ulaşılmaz olduğunu düşünmek)
güzel kızlar pembe kaka yapar, güzel kızlar simli kaka yapar, güzel kızlar şekerli kaka yapar vs. bu böyle uzar gider. güzel kızları asla tuvalette hoyratça sıçarken hayal edemeyen neslin, türetmiş oldukları ve kendilerini kaptırdıkları yalandır. fakat ne yazıktır ki; ben de kızım, ben de güzelim, ancak ben de sıçıyorum. hem de çok pis sıçıyorum. kol gibi. rengi de kahverengi oluyor, pembe değil. ayrıca simli veya parfümlü de değil. evet güzel kızlar da kol gibi sıçar, güzel kızlar da sıçmak için yüzleri kızarana, kulaklarından duman çıkana kadar ıkınır. *
efenim ne sıçarsa sıçsın köpek ölüsü gibi kokar.