bugün

entry'ler (65)

yaran youtube yorumları

video : serdar ortaç - elimle

yorum1 : "ah be serdar abi hayat sana güzel, ben 18 senedir elimle..."

yorum2 : "serdar ortaç müziğin babasıdır. çünkü anasını sikti(şarkı güzel yanlış anlamayn)"

ilkokulda statü farkı yaratan nesneler

ten rengi boya kalemidir. yokluğu yüzünden az alien yaratmadık, turuncu turuncu yüzlerle.

sözlük yazarlarının itirafları

hayatımdaki en büyük fırsatı online alışveriş sitelerinden yakalayacağıma ve yaşam döngüsündeki rolümün otobüslerde türbanlı bayanları erkek yanına* oturmaktan kurtarmak olduğuna kendimi iyiden iyiye inandırmış durumdayım.

dürüstlüğüne güvendiğim bir arkadaşımın "sen ona fazlasın bile, istesen her halükarda elde edersin." şeklindeki sözleri sonrasında tribe girdim. yarın göz göze geldiğimizde* "ben sana fazlayım olm dön önüne!" diye tepki vereceğim, korkuyorum.

her şeyi bilen insan

günün birinde seve seve** bir bilene danışacak kişidir.

ilk buluşmaya nüfus cüzdanıyla gelen kız

nüfus cüzdanındaki resme bile güveniyorsa, bu kız güzeldir.

kadınların aşırı kıskanç olması

kıskançlık demişken, kadınlar yaptığı her kıskançlığa mantıklı bir açıklama getirebilir. bu nedenle doğru olan bu durumda onlara karşı çıkmak değil, susmalarını beklemektir. *

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

konuştuklarının, hatta sustuklarının sadece kendi göğüs kafesinde yankılanmasıdır. ne başkasının kafasında, ne de kalbinde.

türk kızlarının gavur erkeği hastası olmaları

yakışıklıysa, karizmatikse, çekiciyse* hasta olması normaldir. ama hiçbir türk kızı amcasına benzeyen bir gavur erkeğine de bakmaz. yani olay gavurlukta değil, amcada.

bir kıza güzel değilsin diyebilmek

bu 'öküz'lüğü yapıyorsanız, "özür dilerim brad pitt" şeklinde bi tepki alınca da şaşırmazsınız.

kızlardan kızlara tavsiyeler

karşınızdaki insan ister yakın arkadaşınız, ister kankanız, ister sevgiliniz olsun, emir ver-me-yin****. karşıdaki sizi sevdiği için bi yere kadar hoşgörülü ve iyi niyetli olacaktır, ama bunu kullanmayın allasen. çok büyük bir karaktersizlik oluyor.

enrique iglesias

ispanyol aksanıyla ingilizce konuşmanın ağzına sıçmış insan evladıdır. "L" harfini kullanışı beni benden alıyor yahu. *

edit: içimde kalmıştı.

gölde yıkanan kızı seyreden kovboy

nasrettin hoca'nın neden göle maya çaldığını sonunda idrak etmiş olan kovboydur. ayrıca "ya tutarsa" lafı da, köylünün ona "bu numara tutmaz be hoocaa" demesi sonucu ortaya çıkmıştır.

yarın en yakın arkadaşımla fal baktırmaya gideceğiz. her ne kadar fala inanmasam da arkadaşımdan bile gizlediğim sırlarım, söylediğim yalanlar bi şekilde o fincanda çıkar diye çok korkuyorum sözlük.

bal ve kaymak uyumu

bir tereyağı - beyaz peynir* uyumu değildir.

edit: sürülmesi kolay olur diye yumuşak demiştim, bu kadar üzülmeyin. :(

inci gibi dişe sahip kız

yıllar boyunca tel takmak zorunda kaldığından, ne kısmetler kaçıran kızdır. teli çıkardığında ise ona yazma potansiyeline sahip herkes çoktan kankasıdır. :(

aşk ve takıntı arasındaki fark

karşılık alınamayan aşk, takıntıya dönüşür. karşıdakinin senden haberi olmasa bile, sen kendini ona mecbur hissedersin.

kirli sakal

kirli sakal cazibesi diye bir şey var. mesela sürekli sinekkaydı modunda gördüğüm bir kişiyi, 1 gün böyle kirli sakallı salaş göreyim, fena etkileniyorum be sözlük.

öğretmene çıkma teklifi eden öğrenci

tam tersinin nasıl olduğunu aklım almıyor. sanırım asla yakışıklı bir öğretmene rastgelmediğim için kafamda oturtamıyorum.

anında moral bozan şeyler

sevdiğin bir yemeyi yerken baş gösteren diş hassasiyeti.