bugün

HAYAT O KADAR acımasız ki güzel kadınlar bir halt YAnında.
Aldığı açılara göre Venüs etkisidir o. Hani diyorlar ya erkekler marstan kadınlar venüsten. işte o mesele. Venüsyen insanlar biraz entrikacı paragöz menfaatçi acımasız siyasi kaypak ve zevk düşkünü olurlar. Yalnız Bu etki sadece güzel kadınlarda değil erkeklerde de vardır. O yüzden çok yakışıklı erkeklere dikkat edin.
Arkadaşlar herkes siktigi ile kalır. Onun için baglanmayin. Abi yaşayın sıkın geçin bukadar yok güzel acimasizmiş yok yakışıklı gomermiş.

Güzel bir söz var. Horoza sormuşlar tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan ?

Ben işimi yaparım polemiğe girmem demiş. Aynen öyle sonunu düşünmeyin olacağına varır zaten.
Olum ne boş adamlarsınız. Yok tecrübe yok bilmem ne burda kendi kendinize gelin güvey oluyorsunuz. Bozacının şahidi şıracı misali. Bütün şakşakçılar doluşmuş tecrübeliyim ayağına. Mr. Fuckerlar sizi. Az biraz alkol alan bukowski kesiliyor başımıza.
Kadın zalim , erkek mazlumdur.
Erkek duygusaldır, aslında zayıftır.
Erkek merhamet eder, kadın sırtını döner çeker başka birine gider.
Erkek aptaldır, kadın inandırmak isterse inandırır.
Üç cümlenin beşi "bakın bu sözüm gerçektir" amk.
onların ne mal oldukları baştan bellidir.
sevgisiz saygısız başıboş yaşayanlardır.
güzellik lütuf gibi görülse de güzel kadınlar daha riskli tecrübeleri deneyimler ve sonuç olarak daha çok üzülür. zamanla onlar da acımasızlaşır.
yakışıklı adamlar iseeeeeeeee çooooook merhametlidir. yessssss.
güzel kadınlardan daha tehlikeli ve acımasız birileri varsa kendini güzel sanan çirkin ve acımasız kızlardır.
Kadınlar kendilerine acıyan erkeklere karşı acımasızlardır.
Kendilerine acımayan erkeklere karşı büyük sevgi duyarlar.
Çocuğunu göğüslerinde uyuturlar.
Seçenekleri diğerlerine göre bol olabilmesinden ötürü, daha kolay vazgeçebilen kızlardır.
Hayır. Ben hiç acımasız değilim.
görsel
Valla inanmam.
içinin güzelliği dışına vurmak...
Yok yanlis çikarim bu çok güzel ama mütevazi kadinlar tanidim.
Çirkin ve nalet kadinlarda.
güzellikle acımazsızlık doğru orantılı ise bu neden salaklık derecesinde vicdanlı olduğumu açıklar ve beni üzer.
o şey değil miydi ya iyi ve güzel kadınlar hep ağlar.

güzel kadınlar acımasızsa ve erkekler bunu biliyorsa neden hala güzel kadınların peşindeler? erkekler mazoşist herhalde.
Güzel kadınların'da içimizden biri olduğunu anlayayamaktan kaynaklı durum.
güzellik kavramı bir insanın (bakın kadının demiyorum) vücudunda hayat bulduğunda o kişinin bunu nasıl kullanacağı bunu belirler. evet güzellik kullanılabilir bir şeydir. kimisi buna sahip olduğu halde hayatının hiçbir alanında bunu öne sürmeden buna güvenmeden yaşar gider. kimisi de bahsedildiği üzere acımasız ve pis emellerine alet ederek kullanır diğer insanları kendinden aşağıda görür. işte o zaman 'kadın' değil de güzelliği bulunan 'kişi' acımasız ve karaktersiz olur.
dış görünüşün karakterimiz üzerine etkisi büyüktür. çünkü insanların davranışlarını nasıl göründüğümüz etkiler. haliyle çocukluktan itibaren güzel görünen birinin karekteri etrafındakilerin davranışlarıyla şekillenmektedir.

o yüzden güzel olmak zordur, yükü ağırdır. neyse konuyla alakalı duyduğum bir argo deyimi bırakayım bence güzelliğin ağırlğını yansıtıyor.

(bkz: çirkini sikmemişler namusluyum demiş)
Güzel kadınlar devamlı olarak istenir,alıcısı çoktur,beğenmediğini derhal sallar o yüzden.
cunku onlara bizim gibi acimasiz davranan erkekler vardir. Uzdugumuz her guzel kadin icin cehenneme bir adim daha yaklasiyoruz baylar.
her kadın farklıdır. her insan bir dünyadır içine girmeden bilemezsin. dolayısıyla genelleme yapmak mantıksızdır. her güzel kız yakışıklı erkeklerle çıkmadığı gibi, her kızın egolu olmadığı gibi, bütün kızlar paraya bakar sözleri ne kadar boşsa bu da boştur. çünkü aralarında istisnalar vardır. o istisnaları bulacak kadar şanslıysanız direkt evlenin bence
Hepsine köpek çektiğim için sorun yoktur.