bugün

Bu hayata geldiğiniz için şükredersiniz böyle birini tanıyınca, ben de mesela çok içten gülerim, kadınlara gülmek bence çok yakışıyor.
içinde olmadığımdır.
çok sevdiğim bir yakınım bol gülmeli bir anımızda kahvehane dayıları gibi gülüyorsun demişti. 1 saniyelik donukluğun ardından yine gülmek zorunda kalmıştım. gözyaşlarımı içime doğru pıt pıt akıtmıştım.
herkesin hayatında en az 1 tane olmalı bu gülüşten. etrafına samimi güzellik yayabilen kadınlardır.
görsel

Şöyle gülen kadinlardır efendim. O gözlerini yerden kaldırıp gözlerinize bakarsa mahçup olursunuz. Siz onun gözlerine bakamayacak kadar Çirkinsinizdir veya o çok güzeldir diye.
Mutluluk veren kadınlardır,
Azmiyle, sevgisiyle ve en önemlisi yaşama sevinciyle..
gülümsemenin çirkini olur mu hiç...gülmek başlı başına güzeldir...
şöyle güzel bir gülümsese herşey çok güzel olacak da olmuyor be albayım.
Anne hathaway.
Galiba büyük ağızlı olduğundan yakışıyor gülüş bu kadar.
gülen kadınları incitmeyin,çünkü gözlerinden düşecek her damla göz yaşı kurşun gibidir değdiği yeri deler geçer.
açmayın böyle başlıklar ulen aşığım ben.
Gülebilen herkes güzeldir zaten.
görsel

Güzelleşmenin püf noktasını bilen kadınlardır.

Bir gülerler, max factor, l'oreal, maybelline, christian dior, sephora, diz çöküp tövbe ederler!
kendilerini kolay kolay unutturmazlar. acısıyla tatlısıyla. sevdireni ile sevileni ile.
Gerçek bir kadındır. içtendir.
görsel
görsel
görsel
Arzum onan bunlarsan biridir.
görsel
Aşık olunası kadınlardır.
Benimdir. yani öyle derler.
şu kızın göğüslerinden başka bir yerine bakabiliyor musunuz gerçekten ?

nerden baksan kral harekat.
Güzel gülmenin yaşanmışlıkla ilgili olduğunu düşünmemekle birlikte bence de iç ısıtan harika kadınlardır. Güzel gülen kadınlar direkt güzel oluyorlar. Güzel gülmeyen kadınların da özendiği kadınlardır ayrıca. Özeniyorum.
Belki benim ama hiç yüzümü güldürmedikleri için ben miyim değil miyim bilemiyorum.
Julia roberts kesinlikle.

görsel