bugün

genlerden gelen bir güzelliktir. buldun mu kaçırmamak gerekir.
her ırkın kendine özgü bir güzelliği olduğu gerçeği.
(bkz: #9045814)*
çerkezlerin güzelliği sadece bir şehir efsanesidir.
kendinden emin olmayan, güzellikleri bidon olan, aslında çirkin olan çerkez kızlarının* kendilerini görme imkanı olmayanlara karşı kendi ruhlarını beslemek için "çerkez kızları güzeldir, ben de çerkezim dolayısıyla güzelim" safsatasıyla kendi kendilerine methiyeler dizmek için sıçtıkları başlık.

bırak ta güzelmisin değilmisin başkaları karar versin, irin rengi teninle övünmek meziyet değildir, zekan nasıl bi zahmet sen ondan haber ver*.

(bkz: sözlüğü kendi kendini pazarlama yeri zannetmek)
görecelidir.

her ırkın kızlarında olduğu gibi; bazılarının çok güzel, bazılarının çok çirkin ya da bazılarının çok aptal, bazılarının çok akıllı olabileceği kızlardır.

(bkz: genleri genellemek)
(bkz: de get allahını seversen)
40 kere ne dersen o olurmuş hesabı Çerkezlerin tarih boyunca bir baltaya sap olamamanın verdiği aşağılık kompleksini gidermek için uydurdukları yalana kendilerinin inanmalarıdır.

Bununla beraber gürcü kızlarını ne ara ortaya attılar merak ediyorum.

Ayrıca Çerkez, Gürcü derken yanlarına Tatar veya Macirleri eklemek terbiyesizliktir. Bir yanda ne idüğü belirsiz kafkaslılar diğer tarafta Türk evlatları vardır.
gürcüden evliya olmaz. (bakınız kaynanam)
kısa sürelide olsa doğru bir önerme. erken çöküyorlar.
bir çerkez olarak çerkezliğimden şüphe ettiğim durum.
Ben de çerkesim. Yorumları okudukça şımardım şimdi. (Her ne kadar erkek olsam da.)
gürcülerin inadından güzelliği arka planda kalmaktadır. ama çerkez olan ırkdaşlarım candır.
Gürcü kızlarının hepsi değil çok azı güzeldir , o güzellerde tam güzeldir , ama bazı gürcü kızlarının bir bıyığı var ülkücülere taş çıkardır emin olun . Tecrübe sabit . Gürcistan 20 km yanımda .
Gürcü kadınları güzelse beni burada kessinler. gürcü nedir ya, bakımsız bakımsız çingen gibi insanlar...
dillere destan güzellikleridir. genellikle renkli göz ve beyaz tene sahiptirler.
vay amk gürcü kadınları bile Güzel olarak değerlendirildi ya bu ülkenin kadını toplu şekilde intihar etsin.

ulan gürcü kadınlarının %80 i baya baya tipsiz lan.
gürcü kadınları güzelse başkanımız neden kendi milletinden değilde gidip araplardan kendine zevce seçmiş? demekki gerçek değil.
not: sadece ilk eşi arab ondan sonraki eşlerini gürcü seçecek miş diye mesaj geldi. haklısınız bunu düşünememiştim ben.
gürcüler güzelse asrın kelemeti neden arap karı almış ?

çerkezlerinde tamponları ulu oluyor.
esmer-yanık ten mi? hocam gürcü diye sana başka bir şey yutturmuşlar gibime geldi.

not: gürcüyüm.
erkekleride bir o kadar çirkindir. kişi kendinden bilir işi.

(bkz: ben)
Kimine göre beyaz ten kimine göre esmer ten güzeldir.
Yargılanmaması gerek.

Onu geçtim her ülkenin kendine has güzel kızları vardır.
Gürcü dediğin kadınların burnu kemiksiz 5 metre. Neresi güzel AMK? Senin penisinden uzundur büyük ihtimalle.
kürt olmayın Çerkesler sizi terörist beller.
Çerkeslerin güzelliğine diyecek yok da gürcüler ne bileyim...
ikisi de güzel değildir

güzel için ukrayna.
abartılan kadındır.
gürcüyle çerkesin en ufak bir benzerliği yoktur gürcüler iri kemikli kaba saba çerkesler narin yapıdadır.