bugün

yadsinamaz gercek.
Düşünüyorum... ailemdeki tüm kadınlar gerçekten güzel. Erkekler de gerçekten yakışıklı. Ama esmer değiliz be. Bi Norveçlinin yanında falan esmer kalırız ancak. Onlar da mübarek floresan lamba gibiler. Yani hayatımda hiç esmer çerkes de görmedim. Siyah saçlı, kara kaşlı kara gözlü çerkes gördüm ama esmer, yanık tenli hiç görmedim. Gürcülerde de görmedim. Sizin Gürcü diye gördükleriniz Ermeni falan olmasın?
gürcü ne lan.gürcüler kafkasya toplumları arasında ermenilerle beraber en çirkin ırktır. bilmesek, gitmesek , tanımasak...

dedemin dedesi soy kütüğümüz tiflis....öyle bi şey yok. çerkezler için bir şey diyemem.
gürcü ne lan.gürcüler kafkasya toplumları arasında ermenilerle beraber en çirkin ırktır. bilmesek, gitmesek , tanımasak...

dedemin dedesi soy kütüğümüz tiflis....öyle bi şey yok. çerkezler için bir şey diyemem.
çerkes ,adige şapsığ hanımları güzeldir .

gürcünün politikacısı meşhurdur . onun
da ölümü güzeldir .

Stalin's Funeral - Rare Colour Footage (Moscow 1953)

https://www.youtube.com/watch?v=QcW-uFVUrPk
(bkz: kişiden kişiye değişir)
(bkz: nesnel değil öznel)

Güzellik, öznel bir kavramdır bence.
şunu da söyleyeyim; asıl önemli olan içidir, dışı değil.
gürcüleri bilmiyorum fakat gözlemlediğim üzere çerkes kadınları gerçekten hoş bir güzelliğe ve auraya sahipler.
Güzellik görecelidir. Üstelik sadece ufak burun yuvarlak yüz hatları iri gözler demek değildir. Evet, kuzey kafkasya halklarından olan Çerkes ve gürcü kızlarının kendilerine has bir endamları ve tüm dünyaya nam salmış bir güzellikleri vardır. Burun karakteristiğine gelince, hollywood'da bir oyuncu vardı. Sırf burun estetiği olduğu için artık iş alamaz olmuştu. Meğerse onu özellikli kılan o kavisli gaga burnuymuş.
gürcüyle çerkesin en ufak bir benzerliği yoktur gürcüler iri kemikli kaba saba çerkesler narin yapıdadır.
abartılan kadındır.
ikisi de güzel değildir

güzel için ukrayna.
Çerkeslerin güzelliğine diyecek yok da gürcüler ne bileyim...
kürt olmayın Çerkesler sizi terörist beller.
Gürcü dediğin kadınların burnu kemiksiz 5 metre. Neresi güzel AMK? Senin penisinden uzundur büyük ihtimalle.
Kimine göre beyaz ten kimine göre esmer ten güzeldir.
Yargılanmaması gerek.

Onu geçtim her ülkenin kendine has güzel kızları vardır.
erkekleride bir o kadar çirkindir. kişi kendinden bilir işi.

(bkz: ben)
esmer-yanık ten mi? hocam gürcü diye sana başka bir şey yutturmuşlar gibime geldi.

not: gürcüyüm.
gürcüler güzelse asrın kelemeti neden arap karı almış ?

çerkezlerinde tamponları ulu oluyor.
gürcü kadınları güzelse başkanımız neden kendi milletinden değilde gidip araplardan kendine zevce seçmiş? demekki gerçek değil.
not: sadece ilk eşi arab ondan sonraki eşlerini gürcü seçecek miş diye mesaj geldi. haklısınız bunu düşünememiştim ben.
vay amk gürcü kadınları bile Güzel olarak değerlendirildi ya bu ülkenin kadını toplu şekilde intihar etsin.

ulan gürcü kadınlarının %80 i baya baya tipsiz lan.
dillere destan güzellikleridir. genellikle renkli göz ve beyaz tene sahiptirler.
Gürcü kadınları güzelse beni burada kessinler. gürcü nedir ya, bakımsız bakımsız çingen gibi insanlar...
Gürcü kızlarının hepsi değil çok azı güzeldir , o güzellerde tam güzeldir , ama bazı gürcü kızlarının bir bıyığı var ülkücülere taş çıkardır emin olun . Tecrübe sabit . Gürcistan 20 km yanımda .
gürcülerin inadından güzelliği arka planda kalmaktadır. ama çerkez olan ırkdaşlarım candır.
Ben de çerkesim. Yorumları okudukça şımardım şimdi. (Her ne kadar erkek olsam da.)
güncel Önemli Başlıklar