bugün

zap yaparken son fragmanında anlık olarak basketbol oynarken gördüğüm kerem bürsin i blake griffin zannederek nba in kanal d ye taşındığını sanıp sevindirik olduğum dizi.

sonradan çok kırıldım kanal d ye orası ayrı...
barış da memeleri açmıştır. hayırlı olsundur.
şaka maka takip ettiren, bezdiren, küfür ettiren, her seferinde ''bu ne ya, böyle saçmalık mı olur, aman ne salak dizi'' diye diye bildiğin izlediğim dizidir.

senaryosu çalıntı diyorlar efenim, kore dizilerinden çalıntı sanırım.
ortada bir cinayet var, bir de otopsi raporu var. cihan hoca gidiyor ben yaptım diyo kafasına vurdum yere düştü falan diyor, savcı umursamıyor.

neymiş adam boğularak öldürülmüş. yok ya. otopsi raporu sadece ölüm nedenini veren birşey değildir. kafadaki kırılan şişenin yaptığı tahribat o raporda kesinlikle yazar ve hiçbir savcı böyle bir itirafı umursamamazlık yapamaz. böyle saçmalık olmaz. dikkat edin böyle şeylere sayın senaristler...
2 fast 2 furious'dan oksijen kaynağı ve fare ısıtma numarasını çalan dizidir, tamam dizi zaten çalıntı bari bunları da çalmayın lan.
güney korenin boys over flowers dizisinden uyarlanmıştır bu dizinin tayland filipinler japonya versyonuda mevcuttur.
Mantık hatası var dizide. Simdi cihan hatunun tekini hamile bırakıp başka şehre gidiyo ve orda tanıştığı kadınla evlenip onu da hamile bırakıyo. Doğan çocuklar ise yaşıt.

Özetle zeynep taş gibi.
Harika bir dizi. Her hafta kaçırmadan izlerim. En çok da kerem bursin'ciğimin kaslı vücudunu görmek için izliyorum.
2-3 bölümde bir izliyorum bu diziyi (maçlara falan denk gelmediği zamanlarda) ne zaman açsam hiçbirşeyin değişmemiş olduğunu görüyorum..
zeynep: keraaam saandan nefret ediyoraaam.. sen kimsiğğaaan hee sen kimsiiğaaan
barış: ne hissettiğini yüzünden anlamak mümkün değil repliklerden anlaşılıyo işte
cihan: hep aynı sıkıcılıkta
demet: yapmacık ve sıkıcı
melis: tuhaf ağız yapısı ve konuşma tarzıyla sağa sola çemkiriyo

hep bu seyirde devam ediyo heralde çünkü ben ne zaman izlesem hep bunlar var

diziye aksel diye biri girmiş de az biraz renk katmış zeynep ve barışın dünyanın en sıkıcı ilişkisine.

bi defa barış ilk bölümden beri en sevilesi en düzgün karakter olarak çizilmişti ve allahı var sevdirmek için baya parlattılar ama sağolsun oyuncu okadar başarılı ki bu karakterden bile nefret ettirebildi. bu da büyük bi başarı bence. sayesinde lepiska saçlı erkeklerden tiksinir oldum. bir insan ancak bu kadar rol yapamaz yahu.. gözünün içine içine bakıyorum ne hissettiğini çözebilmek için ama yok ufaklık hep botokslu bi suratla geziyo..

zeynep de bi enteresan mesela.. güzel desem güzel değil çirkin desem çirkin hiç değil arada karar verilemeyen bir fizik yapısı var. dahası rol için fazla yaşlı.. ama daha enteresanı karakteri. keremle aralarındaki bunca elektriğe, yaşanmışlığa rağmen sanki o olaylar hiç yaşanmamış gibi takılabilme ve keremin ona aşık olduğunu anlayamama ancak buna rağmen dünyanın en zeki insanı olduğunu düşünmek gibi tuhaf bi yapısı var. bi insan havuzda öpüştüğü anı bi kere bile aklından geçirmez mi ulan bu beni niye öptü acaba annemden mi hoşlanıyo diye düşünmez mi :/ ben olsam binbeşyüz senaryo yazarım kafamda be.. bide etrafındaki herkes ona pervane.. elli tane adam ona bayıldığı gibi kızlar da onun arkadaşlığı için çırpınıyo falan.. halbuki bu karakterdeki insanlar çevresi tarafından pek sevilmezler. ne o öyle dünyayı ben yarattım herkese kafa tutarım halleri falan kim sever böyle ukala bi tipi allaşkına? halbuki ilk bölümlerde az biraz izlenilirliği vardı bu karakterin.

kerem ise cümle yazıp kusursuzluğuna halel getirmek istemediğim bi karakter ve oyunculuk. senaristlerin mallığına rağmen müthiş bi badboy canlandırmakta kerem bürsin. yatıp kalkıp ona dua etsinler yoksa şimdi final bölümünü çekiyor olurlardı dizinin.

bide can çok tatlı barış pırasa saçlısındansa bu karakterin rolünü çoğaltsınlar. oyuncuyu da aras bulut iynemliye benzetiyorum bitek ben mi benzetiyorum acaba?
güneşi beklerden güneşi görmek nasıl başlık amk.
liseli dediğin böyle olur amk:

http://tinypic.com/view.p...fnn9&s=7#.UpuIBtJdW1w

böyle değil:

http://cdn1.haberdar.com/haberler/kerem.jpg
Anlaşılan kaka boku mahlaslı yazar kankilerini de toplamış hep birlikte zeynep i taşlıyolar. Güneş balçıkla sıvanmaz. Ege.
28 yaşındaki kadının liseli rolü yaparak kendinden 8 yaş küçük biriyle sevgili olması yine kadından 2 yaş küçük birinin ona platonik aşk beslemesiyle oluşan. birbirlerini öperek iğrençliği katlayan dizidir.
gerçekten de kerem gibi erkeklerin sadece dizide filmde olduğunu gösteren dizidir.
Türk dizilerinin ne kadar basit , klişe ve klişe olduğunun en büyük kanıtlarındandır. Bir de bu kadar reyting alması insanı dumur eden. Ulan sırf şu reytingler yüzünden dizi piyasamız gelişemedi. Elalem prison break yapsın biz de güneşi bekleyelim hmmnna.

Ben de özledim'gibi bir dizinin yerlerde sürünüp , bu tarz dizilerin zirveye oynadığı reyting sistemimizi de tikeyim amk ben gidiyorum.
Kim ne derse desin, kim ergen dizisi derse desin, güzel bir dizi olduğu tartışılmaz gerçektir. Türkiye'de şuanda bu diziye denk diziler bir elin parmaklarını geçmezler.
bugün şans eseri televizyon da denk geldiğim dizidir*. şaka lan şaka mecburen pazar akşamları açtığım dizidir. senaryo boş ve basit geçiyor. bide şu barış karakteri çok komedi oyunculuk sergiliyor. hele ciddi ve kızgın haleri.*
ağır kezbanların oyuncularına aşık olduğu dizi.
gerçekten izleyenin olduğuna inanamadığım dizi akasya durağı daha iyiydi öyle söyleyeyim .
izlerken ağlayanlar olduğunu öğrendiğimde cama çıkıp yok mu beni siken diye bağırdığım dizi. evet.
gorçokton ozloyo mosonoz ononomoyorom.

bazı cool ları acıtan dizidir. izliyoruz amk ne var.

harıl harıl the oc çalıntısı medceziri izleyip serenay sarıkayaya aşık olan tipler şimdi "kezbanlar kereme aşık oluyo yeaea" diyolar. ikiyüzlülüğe bak hele.

medcezir çalıntı olunca bişey yok güneşi beklerken çalıntı olunca auv tabi ya.
pazar günü televizyona başka bir şey koymayıp bizi bunlara muhtaç edenler utansın.
çepçük ağızlı kerem sayer'i ilah yapıp şirk koşan kezbanları görmemize neden olan dizi.
Dizi kalitelidir ancak Türkiye de böyle bir hayat yok.
Bir erkek olarak söylüyorum keremi oynayan çocuk yakışıklı değil. Fiziğini bilemem ama tip sıfır ben onu diyorum
Ölü balık gibi bakarak sexi olunmaz kerem efendii !

edit:Genç kezbanlar öfkeli