bugün

günlük tutma işini kalemle değil klavyeyle halletmenizi sağlayan , online günlük ..
uye alimini davetiyeyle saglayan pek hos site.
teknolojinin ilerlemesiyle koptuğumuz alışkanlıklardan birine yine teknoloji sayesiyle kavuşmamızı sağlayan güzel site. yazdıklarınızı tamamen kendiniz görebileceğiniz gibi, sadece dostlarınız veya herkesin görmesine de izin verebilirsiniz.
müptelası olmuşum ezelden. yıllardır yüzünü bile görmeden kalplerini okuduğum insanlar alemi. huzursuz ruhlar platformu. sağlam dostlukların adresi
onceleri garipsedigim ama zamanla ısındıgım hos bir site. bir de insanlar guncenize yorum yapıyor, bir nevi fikir alısverisi sayılabilir.
insanı kendine bağlayan site.*swh~ ~
her şeyin sanallaştığı gibi günlük tutmayı da sanallaştıran site.ne varki alışkanlık da yapıyor.
davetiyesini fellik fellik aradığım ve bulamadığım site.

edüt: komikhobbit yardım çağrılarıma yetişti sağolsun, minnettarım. daha sonrasında abe no seimei de davetiyesi olduğunu söyledi. her iki yazarımıza da teşekkürler etmek istiyorum buralardan. gerçek bir sözlük dayanışması.

i love ulu
bir zamanlar çok revaçta olan, ama şimdi nedense eski formunda uzakta, blog sisteminden once var olan sistemdir.

tavsiye ediyoruz.
davetiyesini bulamadığım, bulduğumda sudan çıkmış balık gibi sersemleyip içine dalacağım sitedir.
an itibariyle yayında olan, ancak bir ara sürpriz şekilde yeni bir tasarım ile gelecek sitedir. istediğiniz gibi güncelerinizi yazıyorsunuz, isterseniz sadece siz, isterseniz sadece dostlarınız görüyor, ve onlar yorum yapabiliyor. davetiye sistemi ile çalışan site için tarafımdan davetiye bulunur.
şiresini unutanlar için, şifremi unutum butonunun olmadığı sitedir.*
bir türlü davetiye bulamadığım yer. deliricem arkadaş. iki parça düzen yaratalım diyoruz, o da olmayacak gibi.
elimde 23 tane davetiyesi bululunan sitedir.
hani öyle deftere kağıda falan günlük tutarsınız da sonra kaybolur ya, bu sitenin öyle bir güzelliği var, seneler önce yazdığım yaşadığım şeyleri şimdi bile okuyup, bazen hüzünlenip bazen de eğlenebiliyorum.Nostalji yaptıran site.
sıkı dosttur. gıkını çıkarmadan dinler sizi. anlattığınız ne olursa olsun. güncem com demek; hiç tanımadığı bir insana dertlerini anlatmak demektir. adını bilmediğin insanların heyecan verici, üzücü ya da sıkıcı hayatlarını okursun, rutinlerini bilirsin. "bazen işte bu!" dersin. "ben de böyle hissediyorum". bazen akıl istersin, bazen akıl verirsin. kısacası candır o.
24 adet davetiyem kalmış olan site.
birinin davetiye göndermesine ihtiyaç duyduğum site.
yararlı bir site fakat kalemle yazmanın yerini tutamaz ayrıca o kağıdın kokusunu alacaksın arkadaş.
Eskiden yazdığım ve çok güzel arkadaşlıklar edindiğim bir sitedir. Hatta ilk aşkım da orada yazmıştır. Yeniden üye olmak için davetiye aradığım sitedir. * (bkz: yardımlara açığım)
bir ara keyifle yazdığım daha sonra kullanıcı adımı ve şifremi unuttuğum ve şu sıralar davet bulsam çok mutlu olacağım bir sitedir.
(bkz: güncem ben sana)
sanırım türkiyedeki ilk online günlüktü, seneler sonra girdim tekrardan yazdıklarımı görünce güldüm *