bugün

Antilus Metulus

Bu ne lan diyebilirsiniz ben de öle dedim zaten bu ne lan aq antilus metulus; aslında yok öle birşey ilgi çekmek için uydurdum dötümden, sadece sözlerime başlamadan önce antilus metulus demek istedim.

Ne kadar güncelleşiyoruz öle, entel oluyoruz o oluyoruz bu oluyoruz hergün farklı birşey öğreniyoruz, ulan gencim mencim ama zaman da akıyor habire.. Bir çok farklı birşey girdisi güzel ama ya çıkdısı. Birşeyler eksiliyor yahu farketmiyoruz. Her ne kadar duygulu bir insan olsamda ve duygularımın eksilmediğini kimsenin beni duygusuzlaştıramaycağını bilsemde, duygu folloşluğu yaşadığımızdan hissisleşiyoruz . Zalim biri mi oluoyoruz lan yoksa, yer yer bazen ole hissediorum ha.
Mesala bence daha sık eski parçaları dinlemeliyiz. Hani bi çoğumuzun monoton bir ilerleyişi yaşıyışı oluşmuştur ya ordan biraz çıkmalıyız sanki. Böyle düşünürkende kendimi kandırıyorum, mesala soranlara lan dün bara gittim şu gün konserdeydim şu gün de şuraya gitmişdim monoton degilim lan ben diyorum. Yok ama kasdım o degıl bunlarıda zaten monotonlaştırmış olmak bnm problemim, lan eskiden sıyrılırdım hepsinden şöle bakardım bana dünyaya falan yada şöyle biraz meraklı gözlerle bakardım daha bi hissederdım sanki solurdum şöyle hayatı. Şimdi bi tipitip olmuşum sanki yada tırt bişemiyim mi ne.....

neyse antilus metulus herkeslere güzel günlerus *