günaydın kardeşim. günaydın miilet.
sabah enerjik olmayı sağlayan, sempatik bir söz.
bir günün aydınlanma bildirisi.
günnaydınnn herkese umarım mutlu bir gününüz olur. öğlen dersim var ama sanırım gitmeyeceğim. hava güzel tam gezilmelik.
Günaydınlar efenimm.. (bkz: kalp suratlı emoji)
vahiy yolu ile sözlük okur, çaylak, yazar, yetkili moderatör ve siliklerine bildirdiğim dilektir.

dinci, politikacı, ideolojici ve diğer fikirsiz çiftlik domuzları, size günaydınlar yok, dünyayı ahmaklığınız ile becerdiniz adiler.
atmosfere saldığım dilektir,
günaydınlar dünya, günaydınlar insan ırkı, günaydınlar hayvan ve bitkiler, günaydınlar ay, günaydınlar güneş,
dinler sözde tanrıları, yayanları ve inananları size günaydınlar yok.
saldığım dilektir,
günaydınlar şeriat isteyen, namaz kılmayan oruç tutmayan, şeriatta bunun cezasını bilmeyen tatlı su müslümanları, günaydınlar gece gece 20şer kişi şeklinde dolaşıp beni eksileyen kim oldukları belirsiz tarikat, günaydınlar ''kuranda her şey yazıyor'' diyen hiç kuran okumamış dinciler, günaydınlar dünyada meleklerin çocukları koruduğunu sanan şizofreniler. evet çok koruyor hasta herifler.
yeni katıldım. herkese günaydın ben çaylak
Ben de uyumadim asslksadds.
ateşlediğim dilektir,
günaydınlar beni dolandırıp aynı yere bıraktıktan sonra ''ben adresi bulamıyorum'' deyip bana 22tl ödetmeye çalışan başaramayınca da hakaret edip kovan taksici, günaydınlar bu şerefsizden sonra saksisine bindiğim ve ona olayı anlattıktan sonra o taksiciye söven harika taksici, günaydınlar dün gece bana hakaret eden iç sesim, seni affediyorum. günaydınlar mağarada sesler duyan ve bunlara tabii olan hastalıklılar, günaydınlar kafa kopartarak huri kasanlar, günaydınlar çiftlik hayvanı olmayı onur ve gurur sanan çiftlik domuzları.
Gunaydin sayesinde 04:00te ayakta oldugum isim!
Ne günaydını hiç uyuyamadım ki.
günaydın sabah sabah güzel dilekler yerine içindeki nefreti din düşmanlığı ile kusan samimiyetsiz yavşak.
Hayırlı sabahlar.
salgıladığım dilektir,
günaydınlar namaz kılmayan başı açık karşı cins ile yüz yüze gelip islam hoşgörü barış dini diyen tatlı su müslümanları, günaydınlar hiç umurunda olmayan ezan için ''susmaması için hayatımı verebilirim'' diyen aslında tek amacı huri kasmak olan namaz dahi kılmayan dinciler, günaydınlar sabah sabah hiç gözükmeyen ve bunun için beni mutlu eden güneş, kaybol lanet hidrojen ve gaz karışımı kitle nefret ediyorum senden.

edit: ne diye eksiliyorsunuz lanet olsun, söz ettiğim kişiler gerçek hayatta var mı yok mu ? var. onlara günaydınlar dileklerimi kusuyorum ne oluyor.
Daha güneşi göremedik ama olsun. Günaydın
hayatı zor olanlar: herkeşlere benden günaydın.
fışkırttığım dilektir,
günaydınlar tanrı olduğu iddia edilen kişileri hiç görmediği halde tanrı olduğunu kabul edip bunun için ölüm sonrası ödül bekleyen dinciler, günaydınlar bu insanları uyarmaya çalıştığı için kibirli ve ahmak ilan edilen büyük insanlar, günaydınlar tek düşündüğü ölüm sonrası ödüller olan sağır kör ve dilsizler, günaydınlar inanmayanları öldürün diyen bir dine tabii olup inanmayanlar tarafından öldürülünce katlediliyoruz diye kıvranan omurgasızlar.
görsel

görsel

günaydın. kalkın bakem sanki akşam taş taşımışlar horultu sesinden sabahın 7 sinde kalktık gene.
gündüzcü tayfa geldiğine göre biz gececilere yatmak düşer. hayırlı işler.
gunaydin sayin sefil,maazlum,yalniz kardeslerim.
tükürdüğüm dilektir,
günaydınlar seni bulduğum yerde öldürmem gerek buna saygı duy diyen müslüman, günaydınlar ne işe yaradığı ve kim olduğu bilinmeyen ideolojik ve dinci politikacılar, günaydınlar sabah sabah hiç görmediği tanrıya tapmak için camiye giden emekliler, günaydınlar hayatının sonuna kadar hayatını yaşamayıp ölüm sonrası hayat ile kendini kandıran sefiller, günaydınlar tanrıyla görüştüm bana inanmayanları kazanda pişireceğini söyledi diyen hastalar,

aslında tam olarak hasta değiller yalancılar, her ne kadar aptalca olsa da insanlar buna tabii oluyor ve çiftliklerinde domuz olmayı kabul ediyorlar. belki de hasta olan biziz he ne dersiniz ?
Herkese iyi haftasonları.
günaydınlar, herkesin iyi bir gün geçirmesi dileğiyle.