bugün

Kayınço ile bacanak beraber mangala gidip benim yeni aldığım doblonun dedikodusunu yapmışlar, kayınpederi de telefonla arayıp gaza getirip beni dışlamışlar gibi uyandım...Kahvemi içip bekarlığıma seviniyorum

Günaydın,
havalar nasıl olursa olsun, sizin havanız iyi olsun.
günaydın elma şekerlerim. yedik yine bir haftayı daha...
Kurs vakti, kalkayım ben. Günaydınlar olsun! Çalışanlara da hayırlı işler.
bugün çalışanlar dünya sizin hürmetinize dönüyor lan durmayın.
Günaydınlar olsun popçikimsularım ve popçikimahmutlarım.
Günaydın arkadaşlar. Börek yapıyorum buyrun kokmuştur.
gut mormiss kılass.
gününüz aydın, sendromunuz bereketli olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere true gibi koca götlü eşler diliyorum.
Günaydın arkadaşlar..
Güneşi bugün hazır ol şeklinde selamladım. Güneş de pek yok ya neyse *
Namaz, meditasyon, bowl, kitap okuma işlerini güneşten önce hallettim. (Bir alkış burada lütfen)

Şimdi gidiyoruz arkadaşın tez savunmasına pardon pasta börek servisine hadi bakalım..

Keki iyi değilse geçemeyecekmiş... Gerginiz..
Günaydın, öfkemiz diri, nefretimiz kuvvetli uyandık, diklemesine giriyoruz haftaya.
günaydın fırından taze çıkmış peynirli poğaçalarım.

güzel bir hafta olsun...
günaydın ballarım. mutlu bir hafta olsun.
Günaydınlar efendim!
Günaydıııııııın.
Hava soğuk. bu yüzden sevgili yapıp sarılın.
Sevgilinizin boşta kız arkadaşı varsa da haber verin.

Hadi iyi sabahlar tekrar.
Ehehe.
sevgili olacak bide boşta kız arkadaşı olacak çok şey istiyon amk.
günaydın sabah kahvelerim. salı günü üvey evlattır. neşeli günler dilerim...

not: pvhy yine tahtı kaptırmış.
konumuzla çok alakası var ama bu memeleri günaydın başlığına hangi allahsız attı lan. ayy bana bişeyler oluyo

görsel
ne gün aydı, ne neşeli kalktık . alarm 7.30'da çalıyor, gecenin zifiri karanlığında kalkmış gibi hissediyorum.
Günaydın canım çok hastayım işe de gidemedim bana çorba yapsan ya.
Günaydın Çokokremlerim, Peripellalarım... Yerli malı severim ben. Elin Nutellası beni ilgilendirmez. Onların Nutella'sı varsa bizim Koska'mız, Seyidoğlu'muz var :-).
içerik görüntülenemiyor.
günaydın sözlük, evliler bekarların evde kalmasına neden oluyormuş bu yüzden sözlüğü bırakma kararı aldım desem inanmayın o patateslere yağmurlu havada su yok.
Günaydın pphy bebeyim. Sen ki trueye karı buluyorız diye ortada yırtıldın ne oldu bir bok olmadı tüm suç tipinde çıktı
günaydın ponpalar.