bugün

Günaydın. HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK!!!
güne kabusla uyanmak.
Sizin gününüz aydın olsun, ben tekrar uyumaya gidiyorum *
Gününüz de seçiminiz de aydın, aydınlık olsun! Sandıkları popletme vakti... Popletin sandıkları popçikililer!
Günaydın aşkolar.

ilk turda işi bitiriyoruz değil mi?
oy verenlere hayırlı oylar anne olanlara vatana millete hayırlı evlatlar dilerim.
kahvaltı yapanlar da ekmeği az yesin sonra ekmek kafalarla biz uğraşıyoruz aq.

pbhy arkadaşımızın da başı sağ olsun.
Günaydın beybisu lar.
gününüz aydın, sendromunuz bereketli, 2. turunuz hayırlı olsun.

e-devlet denen bir bok var orayla verilen oyların sağlaması yapılsa olay bitecek. yani oy kullanan vatandaş e-devlete girip aynı oyu orayada kullanacak. sonra karşılaştır sıkıntı nerde çıkar bunu bile yapmaktan aciziz bizden bi sik olmaz.

(bkz: online oy vermek istiyoruz)
Günaydınlar efendim. Milletimizin ne denli saçmalamaya başladığını düşününce pek öyle gelmiyor; ama umut var. Belki bir nesil sonra; ama var.
yakaladım bu sefer pvhy. herkese günaydın, sevilyorsunuz...
günaydın herkese. basit bir kahvaltı yaptım. siyaset okumaktan gerçekten sıkıldım sözlükte. ama gayet doğal bir şey siyaset konuşulması. seçim sonrası yani. hayat zor.
Günaydın sözlük.

Bugün gene diğer pazartesilerine benziyor. Bir bok değişmedi. Bu saatten sonra da umrumda da değil. Tepemize vura vura kazanıyor adam. 5 yıl daha sizin. Demek ki böyle yönetilmeyi hak ediyoruz.
gününüz aydın olsun.

bugün 28 dereceyi görüp aha yaz geldi hadi soyunak moduna girmeyin çarşambadan sonra yine 15 dereceye düşüyor. havalar tam çarpılmalık dikkat edin.
Günaydın arkadaşlar gene geceyi sabaha kattık. Gece nöbetinin bitmesine 5 gün kaldı. Artık bende normal insanlar gibi akşam yatacağım. Nihayet.
Günaydınlar olsun!
herkese günaydın. bugün 16 mayıs. dünya ışık günü imiş. 16 Mayıs 1960 yılında gerçekleştirilen ilk başarılı laser ışık çalışmalarına ithafen 16 Mayıs günü kutlanan Uluslararası Işık Günü, farklı disiplinlerden katılımcıların yer aldığı dünya genelinde gerçekleştirilen etkinlikler aracılığıyla UNESCO'nun eğitim, eşitlik ve barış hedeflerine katkı sağlar.

Uluslararası Işık Günü hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyla, organizasyonun resmi internet sayfasını görüntüleyebilirsiniz. https://www.lightday.org/

görsel
(bkz: işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere hayırlı eşler)
Günaydın sözlükdaşlar. Ben bu ülkeye bahar geleceğine olan inancımı kaybettim. Kendi baharımı kendim getirdim. Kendi içimi çiçeklendireyim yeter. Banane.
Günaydın; işinizi Hans’a Coni’ye Frank’e bırakmayın dostlar, yolunuz bahtınız açık olsun.
Günaydın arkadaşlar. inşallah bugün işe geç kalmam ki geç kalacakmışım gibi görünüyor. Bana şans dileyin.
günaydın. bomboş bir güne daha. herkes yaz tatilinde tatil yapar bize 40 gün staj koymuşlar. hangi akla üniversiteye başladıysam artık.
gününüz aydın olsun.

işe gidenlere hayırlı işler, eşe gidenlere true gibi olmayan karısına sahip çıkan eşler diliyorum.
Günaydın sözlük. Gerçi burda gün çoktan aydı.
Bugün güzel şeylerle karşılaşmış olayım ne olur o kadar yol geldim yorgunluktan geberiyorum.
Günaydın. Umutların kaybolmadığı bir gün olsun.
Günaydınlar olsun popçililileştiremediklerimsililerim!