bugün

günaydın.
günaydın . ne diyon aq sabah sabah ya evlilik başına mı vurdu?

eşe gidenlere hayırlı işler..
Hadi klasik ilk 3'lü tamamlansın. Günaydın Malaga pastalarım. *
günaydın.
pvhy, şu true yu ya evlendir ya da smokin paramı ver.
saat 06:17 oldu para var huzur yok. neyse...
Günaydın frambuazlı eklerlerim. *
ıslandık be Can'lar. Aşure günü... Cennet'in Efendisi Hüseyin'e gökler bile ağladı. Temizlikte ve iyi kalplilikte babası, dedesi ve kardeşi gibisi bir daha bulunmaz. Hepsi insanlığın yüz akı simalarıdır. Adları hep iyilikle anılacak. Geçmişte ve gelecekte, dünya durdukça... Bugün, yarın ve daima...
+günaydın aşkolar
-günaydın yazar. nabersin? 37 numara mı? meme ölçün kaç?
+ abartma lan.
günaydın.
morria mode on

günaydın küçük ipneler

morria mode off

gün "aydın" dedik de istanbulda hala aymadı gün. doğanında anasını belledik el birliği ile helal olsun lan. ağustosun ortasında muson yağmuru yağıyor artık tem yolunun ortasında timsahlar hipopotamlar öküz başlı antiloplar falan gezecek yakında.
daha 2 saat önce uyudum ama güzel mi acı mı anlamadığım bir rüyayla uyandım.

günaydın sözlük...
Günaydın tiramisularım. *
Günaydınlar olsun efendim.
size günaydın. burda da akşam oluyor o zaman bana iyi akşamlar.
Günaydın caramel macchiatolarım. *
Günaydın sözlükdaşlarım. Yaz yağmurlarını ciddiye alalım. Servise kapının önünde biniyorum diye şemsiye almadım ama o beş saniye bile yetti. Şemsiyelik bir yağmur da değil. Delirmiş gibi yağıyor. Yazın ortasında bu agresiflik niye?
Günaydın bol kazançlar, hayırlı işler.
Günaydın tereyağlı ballı ekmeklerim.

Para var huzur yok, Senin çalışma saatleri mi değişti?
her zaman ilk o yazardı. işe gidenlere hayırlı işler eşe gidenlere hayırlı eşler derdi ve günün ilk oylayanına teşekkür edip o güzel insan atına binip giderdi.
O zaman hayırlı sabahlar hafız. Allah kabul etsin!
Günaydın.
Cedi senin için kız diyolar.
Günaydın sözlükdaşlar.
Şemsiyelerimiz yağmurluklarımız hazır. Kıımonn...
Afadın bugün için verdiği yağmura dün sabah yakalandım. O yağmur değildi, yağmur bulutunun altında kaldım herhalde. O neydi gız...
Troller hariç herkese Günaydın.
Boncur!