bugün

tembel yüz kaslarını harekete geçiren mutluluk kaynağıdır.
sinirleri uyuşmuş relax beynin, mimik kaslarının botoxlanmamasıyla ota boka saniye başı verdiği reaksiyon
ya da bilmiyorum, bu entry kendini titreyerek imha edebilir
gülmek, insanın kıymetli bir mal varlığıdır.
Bazı insanlara çok yakışıyor.
bazı insanların her daim yapabildiği eylem.

benim gibilerin mesela. her daim gülebiliyorum. somurtmak ruhen beni huzursuz ediyor. ama en içten gülüşlerimi ancak en sevdiğim insanların yanında yapabiliyorum.

şen kahkahalar atabiliyorum. ama gerçek şen kahkahalarımı ancak en sevdiklerimin yanında atabiliyorum.

çok "samimiyetsiz"ce gelebiliyor çoğularına. aman be umrumda dünya. gülsek de geçiyor şu zaman denen meret, gülmesek de.

elbette yaşamayalım kayıtsızca ve umarsızca. ama düşünmeyelim her şeyin sonunu. ya samimiyetsiz derse, ya beğenmezse, ya kızarsa sevmezse... düşünmeden bunları, gülelim. çünkü kimilerine göre kötü olan gülmek, kimilerine göre çok güzel.

"gül işte be. gülmek kötü bir şey mi?" diyen dostlar için gülelim.

telefon açıp "seninle konuşmam gerek, çok kötüyüm", deyip buluştuğunuzda; "bir gülüşün yetti inan ki" diyen sevgili, dost, arkadaş için gülünmez mi?

sevdiğin, seni mutlu eden şarkıları dinlemek ne kadar anlamsız bazen. bazen ne kadar sıkıcı her şey. bazen ne kadar şanssızım. bazen ne kadar anlamsız yazmak, okumak. ne kadar anlamsız gezmek bazen, boş sokaklarda. ama elimde bir hazinem var, "gülmek".
kimi zaman rutindir, kimi zamansa lükse dönüşür
bir insana yakışmaz mı gülmek, yakışmaz.*
yeterince incelenememiş bir kavramdır. Yıkıcı etkilere sahiptir. Tarihsel olarak bir alt sınıfın bir üst sınıfa gülmesi tüm konumları ve ayrımları alaşağı etmektedir. Belli bir dönem gülme "üstün" olanın alçak olana karşı yaptığı bir edim olarak değerlendirilmiştir.
Aşık olmak için iyi bir etmen.
olayların duygu ve mantıkla çelişmesi sonucu beynin verdiği tepkidir. zira bütün fıkralar giriş ve gelişmenin tam aksi yönünde sonuçlanır bu da mantığımız ve duygularımızla çelişir, sonuç olarak güleriz
Istemekle baslar.
"ben seni güldürmek için varım" diyen birinin varlığını korumak için gerçekleştirilir.
insanı en hızlı sekilde guzellestiren harekettir.
görsel

gülmek sevmekti.
sevince gülerdi ya insan.
iyilikti güldüren, dostluktu, emekti.
gülmek güzeldi.

(bkz: güzeldir gülmek)
insanın geç yaşlanmasını sağlar, bu nedenle sık sık gülün.
insanların mutlu olduğu anda veya sinirlerinin bozulduğu anda içinden gelen durdurulamayan duygu patlamasıdır. Kriz olursa vay hale :D.
mutluluk verir, herkese yakışır ve bulaşıcıdır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
güzelleştiren, gençleştiren, mutlu eden, ömre ömür katandır. sevaptır.
e o zaman ne yapıyoruz?
gülüyoruz her daim.
şu an bana bu eylemi yaptırtanı sizinle paylaşmak istiyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=lJ8D5uvhc3M
inci gibi dişlere sahip olanlara ve gamzesi olanlara daha çok yakışır. bebeklerin hepsine yakışır.
insanoğlu hayatta o kadar acı çeker ki, canlılar arasında yalnız o,gülmeyi icat etmek zorunda kalmıştır.
görsel
bu aralar hepimizin ihtiyacı olan yegane şey.
sadakadir.
bazı bir sevinç nüvesi, bazı zamansa bir keder örtme yöntemidir.