bugün

Sadece seyircisi sakat olan program.
Seyircisi sakat derken tuvaletteki rahatsız etme meselesini kastetmiştim.
Sözlüğün yarısından komik oldukları kesin. Harika bi tv programı.
Gülmeyi bilmeyenler için güldürmeyen show.
Güzel bir program. internetten seyrederim.
koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi demek...
Yaptıkları iş kolay değil. Günümüzde insanları güldürecek Espriyi üretmek çok zor.
Izlerken yüz kaslarım hareket etmiyor mimiklerim dahi oynamiyor.
Merzifon dükü falan diye yaptıkları skecin sonunda "Merzifon cumhuriyeti" tabirini kullandılar.

Garip olan kısmı ise cumhuriyet kelimesinin biple sansürlenmesiydi. Hiçbiriniz bunu farletmediniz.
Güldürmeyen program, yerine daha da iyi bir güldürü programı olabilirdi.
2009'da çok güzel hareketler bunlar ile başlayan ve artık cıvığı çıkmış akımın son temsilcisi. gerçekten hala bıkmadınız mı bunlardan? bir şey ne kadar çok yapılırsa o kadar değeri düşer. 10 yıldır her akşam komedi programı yapılır mı yaa?
baya seviliyor herhalde hiç sonu gelmeyen program.
Kalitesiz mizah olarak anılmakta. Ben yabancı komedileri izlememiş bir insanım. Belki algım bunları izleyenlere göre zayıftır ama yine de güldür güldür'ün bu kadar aşağılanacak bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. Bazı skeçler konu olarak, oyunculuk ve tiplemeler olarak çok başarılı. Alışınca aşırı gereksiz esprilerde de rahatsızlık duymuyorsunuz. Konu içerisinde kaybolup gidiyor. Sanırım bu tür esprilere takılanlar kendilerine bu şovu sevmeyi yakıştıramadıkları için hiç şans vermiyorlar.
ilk çıktığı zamanlar sıcak ortamından, sempatik karakterlerden dolayı tutuldu diye düşünüyorum. öyle aşırı gülenini de görmedim. esprilerin çoğu aynı eksende. ya ibrahimin iriliğiyle, ya mesutun burnuyla ya da bilalin boyuyla alakalı. çghb 2'nin gündem üzerinden ilgi çekmeye çalışmasına bunlar da ortak oldular artık. ikisini de başarısız buluyorum. gülenlere saygısızlık etmemek gerek mizah anlayışları farklı olabilir herkes aynı olacak diye bir kaide yok.
Fena olmayan program. Aşırı gülmüyorum ama çokta kötü değil.
Her geçen gün kendilerini geliştiriyorlar. Evet.
Göndermeli skeçlerine bitiyorum.
The tonight Show with jay leno dam sonra Yüzyılın en komik programıdır.
The tonight Show with jay leno dam sonra Yüzyılın en komik programıdır.
kanallar arası zap yaparken 30 saniye gözüm takıldı lakin takılmaz olaydı. kadın evlendi ama hala ahmet kural sıla esprileri yapıyorlar. ayıptır hiç mi utanmıyorsunuz insanlardan?
orospu çocuklarıdır.
görsel
Gülenlerin zeka seviyesinin düşük olduğunu düşündüğüm "güldürmeyen", saçma, samimiyetsiz, basit program.

Üstteki görselde olduğu gibi bir pankart açtılarsa gerçekten yazık. Neden eren değil de berkin? Ya da neden ikisi değil? Hümanistliğiniz sizden olan kişilerden yana mı işliyor sadece?
bazi skeclerine guldugum program. duruslarini da sevdim. boyle bir donemde milyonlara hitap eden bir ekibin boyle cesurca hareket etmesi bence cok iyi bir hareket kendilerine saygim artti gorselden sonra. ayrica berkin de olumsuzdur eren de olumsuzdur. siyasi zirvaliklarinizi cocuklarin uzerinden cekin artik yil 2020 oldu.
Kabak tadı verdi artık kalksada kurtulsak. Hep aynı tipler, aynı espriler, samimiyetsiz tipler.
Ya adamlar düşüncesini bildirmiş. Neden en doğru düşünce 2 partinin düşüncesi oluyor. Bu memlekette niye birileri sürekli hain oluyor?

Bir tane bile ağaç dikmeyen adamlar kalkıp kendinden olmayan herkesi hain ilan ediyor.

Bu algı neden oluşturuyor sizce? Çünkü ilk kaybettiklerinde ortalığı karıştıracaklar. Niyetleri bu.