bugün

kemal sunal mizahına gülenlerin güleceği program. sunucusu da ali sunal zaten açık ve net.
Oda arkadaşımın özellikle açıp izlediği, sık güldüğü ve bazen kahkaha attığı, izlerken gerçekten keyif aldığı program. Tıp okuyacak birde yarım akıllı. Evet.
güldürmeyen güldürü programı.
her biri national geographic te 7/24 belgesel izleyen seckin yazarimsilarimizi guldurmeyen tv programiymis.
bu programı izleyip gülenlerin iq ortalamasının 30 olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
ciddi ciddi bu programa gülünmesi üzücü. zaten düşük olan ülkemizin seviyesine bir posta da bunlar atıyor.
Fox tv zamanları daha güzeldi.
'buna gülen maldır' diyen beni haykırtarak güldüren program.
not: galiba gün geçtikçe yaşlanıyoruz.
ben gülüyorum. evde yapacak başka bir şey yok :(
Surekli 3.sinif insanlarla alay eden dizi.
Surekli kapali fakir insanlarla alay ediliyor cok guzel hareketler bunlar her kesime hitap ediyodu daha guzeldi.
Ozellikle oguzhanin oynadigi skecler.
başıma bir şey gelmeyecekse ben gülüyorum.
Gülen net fetöcudur.
Seyirci her boka guluyor.
Cok guzel hareketler bunlari mumla aratiyor.
seyirci her boku alkışlıyor.

ne şakşakcı çıktınız be !

t: bir show.
lan oğlum cidden gülüyonuz mu buna. arkadaşım bir skeç izletti ayıp olmasın diye güldüm. ordaki seyircilere bakıyorum millet gülmekten kırılıyor. bende mi bir sorun var acaba diye düşünüyorum.
BAzı skeçlerine gerçekten gülüyorum fakat hakikaten çok saçma be abi.
insanlar alemi formatındayken daha kaliteli bulduğum şu sıralar çokta güldürmeyen program.
en iyi oyuncusu onur buldu. (bilal)
Komik değil, samimi hiç değil. Adı gibi hiç hiç değil. Haber kanalları için Zaplarken en hızlı o programı geçiyorum.
en iyi oyuncusu şevket ( çağlar çorumlu)ti. o da gitti. şimdi bilal ( onur buldu ) kaldı.
yorgun bir günün ardından tv de gezerken sana herşeyi unutturan gülümsemeni sağlayan program.
ekranları kirleten rezil kepaze bir program.

buraya giden seyircilere gülmeleri için para veriyorlar diye düşünmekteyim. zira bu yapımın ismi içerikten daha komik duruyor.
adam gibi espri bulamayınca günümüzdeki absürt konuları masaya yatırıp güya oyunla bunları yererek sosyal mesajlar veren bir format haline dönüşmüş durumda. olmuyor abicim bak boş beleş şeyleri izleyen biri olarak diyorum ben bile keyif almıyorum artık. hele o mahir ipek (hayati) ile girdiği saçma sapan sıkan klişe ve buna gülen salaklar. aralarında bilal, mesut, sinem i çıkart kalanı fasa fiso.
hala bu programın tv'de olması izleyenlerin zekasının aynasıdır.
şu parodi bile daha komiktir:

https://youtu.be/heAaA8HXOUs

t: fox tv deyken kadrosuyla skeçleriyle cidden efsaneydi ama artık çöpten farksızdır.