bugün

gül ile yapılan bir çeşit reçel.
çalıkuşu'nda feride'nin lakabı.
biLmem kaçıncı nesiL yazar.. kendisinin sıfatLardan pek hoşLanmadığını gördüğüm için sıfatsız bir yaşam sürmesini diLiyorumdur..
kendisinin, yazarlarla bir derdi varsa, polemik yapmadan özel mesajla çözse de, biz de hiçbir boka yaramayacak yararsız polemikleri okumak zorunda kalmasak'tır.
güzel bir nickle süper bir giriş yapan yazar arkadaşımızdır.**
yapılan eleştrilerin terbiye sınırı içinde başının üstünde yeri olan yazar..
taşıdığı 2. x kromozomuna rağmen dikkati cinsiyetinden ziyade entryleriyle çekebilen nadir kullanıcılardandır. internetteki trafik levhalarına azami ölçüde dikkat eden bu bayan sörfçünün aynı zamanda ünlü bi romanda başrol oynadığı söylentiler arasındadır. verdiği son demeçte de sözlüğün bir dersane olmadığına değinmiştir.
terbiye sınırları içinde eleştirebileğimiz yazar. çok dikkafalı yazar...*
sözlük doktoru adı altında yazarlara psikologluk yapması gereken yazare....
daha birinci sınıfta olan psikolog adayı yazardır kendisi.. şimdiden birilerine yardımcı olması çok zordur..
ama toy olmama rağmen..13. entry sahibinin klinik vaka olduğunu düşünmekteyim..*

bu arada mezun olunca ilk önce sözlükteki bazı yazarları tedavi etmeyi düşünüyo bu yazar ayrıca..

hani şu önyargılar yumağından oluşan yazarlar varya işte onları tedavi edicek bir gün.. * *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
hiç tanımamama karşın isminin bende ciddi anlamda sempati uysndırdığı yazar kardeşim, ne diyelim güler inşallah daima..
benle polemiğine girmiş yazar. aha da polemik sen şekersen ben neyim. *
başlık: çocuklarla konuşurken çömelmek
entry: "çocukla kurulucak çok doğru iletişim şekli..

(bkz: ettiği hakareti aslında kendi şahsında barındıran insan)*"

ayar verdiğini sanmış. önce bkz vermeyi öğrensin öyle.
(bkz: aşık olunan roman karakterleri)
adabıyla tartışmasını bilen insan.
kısa süre pistlerde gözüken ingiliz atı.
akıllara direk "aydan şener" in o gençlik yıllarını getiren pembe yanaklı kız.
osmanlı da tarih içinde yapılmış tatlıların tarihini ve hikayelerini araştırmış kitap. ingiliz yazar mary ışın tarafından yazılmıştır.
çalıkuşunda feride ve kamuran arasında şöyle bir diyaog geçmesine sebep tatlı:
feride kamurana aşıktır fakat kamuran ın ona karşı ilgisiz olduğunu düşünür.ve gülbeşeker tatlısı yapıp kamurana ikram eder.gülbeşeker feride nin lakabıdır aynı zamanda.
-gülbeşer i sevdin mi kamuran?
-evet sevdim.
-o zaman gülbesekeri sevdim de.
-gülbesekeri sevdim,gülbesekeri çok sevdim.
calıkusu film veya romanındaki sahnesi anlatıldıgında, yanlış anlaşılması aristokratlar tarafından muhtemel görülen, güzel isimli tatlımsı tatlı. * *
büyükçekmece, beykoz'dan daha güzel diyorum ısrarla, yok abi inanmıyor.. bi gelip gezsen bak nasıl değişecek kararın.

yıllarımı verdim beykoz'a lise hayatım orada harcandı resmen diyorum, vay efendim orası ayrıymış, vay efendim oranın bir benzeri yokmuş.

onçeşmeler'den su içen beykoz'dan ayrılamazmış, orayı çok severmiş derler de sanırım sen içmemiş, yüzmüşsün *
bir yeri başka bir yere benzeterek değil eşsiz ve özel olduğu için sevebilen yazardır kendileri..

bi yeri sevdirmek için başka başka bi yerle kıyaslanmaması kafidir bu yazarcığa ama gelgelelim bazı imam efendiler cemaatine baskı yapmaktadır..

ayrıca çok değişik bir özelliği daha vardır yazarımızın, oncesmeler e hiç gitmemişlerdir..
* *
entry lerine bakınca yok artık tevafuk , yok yok bu bizim kız olamaz diorum ama zannımca bu bizim hazırcevap şey.dünya küçük net alemi daha bi küçükmüş.
aşık olunası.

* gülbeşeker i sevdim, gülbeşeker i çok sevdim.