bugün

Tipik kemalist söylemidir.
Çok sığ bir bakış açısı. Abd eşcinsellere evlilik izni verirken bizim bunlardan bahsetmemiz çok üzücü gerçekten de… bazen neden bazı insanlara gıcık olduğumu daha iyi anlıyorum. Allah onlarla karşılaştırmasın, aynı masaya oturtmasın. Onlar kendini biliyor.

Not: hadi hemen eksileyin çünkü hoşgörülü davrandım. Aferin !
Edit: aferin eksile ! Bravo ! Büyük iş !
Bize ne abd den? Biz belli bir örfü adeti kültürü olan ulus devletiz. Abd gibi her ülkeden biraz biraz ithal kültür ile oluşmuş bir devlet değiliz.
bu ne perhiz lahana turşusu denen söylem varya hah işte onun ta kendisidir. onur ahlaktan bahset sonra git makat kaslarını gevşettir.
komik bir durumdur.
onurun götle ne alakası var?
Onur iki kalça arasında değahahahaha.
g*tten vurduran kadar g*te vuran da onursuzdur. tencere kapak misali.
am sikenin onurundan bahsedebilir miyiz?
Devlettaparların bahsettiği durum . Yalnız onlar onurdan başka ahlak ve namusu da katarlar.
isteyen istediğini yapar kendi bilir.
Götün onuru mu olurmuş?
Bunu diyene karşı tarafın "sana ne amın oğlu göt benim değil mi?" diye sorma hakkı vardır.
some "ibne" problems.
insanın sıçtığı boka saygı duruşunda durması gibi bir şey.

Bahane göt gibidir herkeste bulunur sözünün aynası resmen bu yaptıkları üçkağıt. Onur bahane maksat saftirik oğlanları avlamak işte.
(bkz: sağcıların ekseriyetle homofobik olmaları)
insan bu başlığa hak veriyor.
allah affetsin güldüren başlık ne yalan söyleyeyim.
onur ile insan bedeni anatomisinin ilgisi merak konusudur.
ibneliktir.
kimileri bununla övünse de, bu yolllardan topluma başka bir şey anlatıyor-muş gibi görünse de, bu hitap adam olana göre halen hakarettir ve kavga sebebidir.
lbgt li ibnelerin dilinden düşürmediği kavramdır. sen önce git laçkalaşmış makat kaslarını kontrol ettir sonra onurdan bahsedersin..
Frank güldürdün.
beyinlerini kiraya verenler gelmiş insanlara cinsel tercihi için hakaret ediyor, sevimsiz, sığ herifler.