bugün

teşhircidir. aynısını bir erkek yapabilir mi, böyle özgürlük olmaz.

edit: başlık benim üzerime kalmış.
birisinin o loblarını tutup sıkmasını istiyordur.
Sapıkların ancak bakıp göz mastürbasyonu yapacağı ama göz kırpsa peşinden ayrılmayacağını kabul etmedikleri kadın. Kıyafetlerini size göre seçmek zorunda değil kimse yobaz Tayfası
Erkeklerin rahat bırakmadıkları kız türüdür.
Beğeniyorsan bak beğenmiyosan bakma şeker kardeşim.
Rahat ettiği kıyafeti giyinmiş olan kadındır. Rahatsız oluyorsanız Allah'ın size bir boyun verdiğini ve bu sayede kafanızı başka yöne çevirebildiğinizi hatırlatmak isterim.
istediğini giyebilir onda sıkıntı yok saygı duyuyorum lakin rahat olduğu için giydiğini söyleyen yalancıdır iki yüzlüdür açık açık ben teşhirciyim prim yapmaya çalışıyorum desin eyvallah ben de ademle havva gibi yaprak koyup gezeyim bana görede bu rahat.
kütük izmir yazan kızdır.
laf atanların, akşam eve gidip onu hayal edecekleri kızdır.
laf atanların, uğurunda köpeği olacakları kızdır.
laf atanların, evde karısı dururken, onunla aldatacağı kızdır.
laf atanların, çoluğunun çocuğunun rızkını yedireceği kızdır.

Ortam her zaman ki gibi, namussuzların namus bekçiliği yaptığı bir ortam.
(bkz: aranızda hala caps vermeyen hayvanlar var)
"Laf atanların, evde karısı dururken, onla aldatacakları kızdır"
Diyerek şort giyen kızların genelini evli adam avcısı yuva bozan kefaşeler sınıfına sokuyorsun. Bu söylediklerin kabul edilemez. Sizin kabilede öyle olabilir ivedilikle edit-özür bekliyoruz.

Onlar bir başka oluyor ama galiba nesilleri tükendi.
Yakında dona benzeyen şort giyeceklerdir. Çıplak gezin de hepimiz rahatlayalım.
Götüne övgü isteyen kızdır. Ben övgüyü şaplak atarak veriyorum.
dine karşı suç değil, günah işlenir, faişe değil, fahişedir.

fahişe:

Kelime Kökeni
Arapça fḥş kökünden gelen fāḥişat فاحشة "azgın, utanmaz (şey veya kadın)" sözcüğünden alıntıdır. Daha fazla bilgi için fahiş maddesine bakınız.
götüne güveniyordur(birisi bunu yapacaktı).
valla almanya'da çok var öyle -alıştık artık ona -dönüp de bakmıyoruz bile. herkes ne isterse onu giyer kardeşim.

mini giyer, sütyensiz ince bluz giyer, popo lobunu belli eder ...

ama sözle bile taciz etmeye kalkarsan -polisle başın belaya girer.

Alman kadın polisleri bile yazın sütyen giymeden polis gömleği giyerler. Bunu görmemek için riyad 'da falan yaşamak lazım.

var öyle sözlük yazarına uygun yerler. Pakistan Afganistan falan -bundan rahatsızolanlar için uygun coğrafyalar.

E tabii o insanları da anlamak lazım. Onlara o coğrafyalarda çok daha rahat edeceklerini bildirmek lazım.

Ne bütün almanya, ne bütün fransa ne de bütün Türkiye senin beğenine göre yaşam şeklini değiştirmez. Ama sen rahatsız oluyosan - atla uçağa 3-4 saat sonra kendine uygun coğrafyalarda yaşa.

Bu herkes için en uygun olanıdır.
kimse kimsenin kıyafetine karışmamalı. mesele allah kitapsa bırakın hesap sorma işini de allah yapsın. allah rolüne girip dünyada onun işini yapmaya kalkışmayın pls. tşk.

iyi ki kız olarak doğmamışım... yediğinden giydiğine oturup kalkmana kadar her boka karışan yobaz yavşak dolu memleket.
bundan 2 yıl önce kızılay avm de sbarro şubesinde usul usul pizzamı yerken kasanın önünde bir kız gördüm o loblar o kadar güzellerdi ki beni benden aldı o anda başıma ağrı girdi kalbim sıkıştı tarifsiz duygular yaşadım soğuk terler döktüm kendime geldiğimde hava çoktan kararmıştı evin yolunu tuttum.
Candır, yaygınlaşması dileğiyle.
lob var, lob var.
Bati hayatına özenen bir adet zavallıdır. Ahlak seviyesi büyük olasılıkla düşüktür.
neredeyse hiç rastlamadığım kızdır.
Dünyayı onlar güzelleştirecektir. inadı isyan inadına göt.
şeriata göre kırbaçlanması gereken kızdır.