bugün

kendinden başkasının görüşlerine saygı duymayan ateisttir. her fırsatta dini kötülerler. ama bir müslüman ateizme karşı çıkan iddaada bulunsa "saygı göster" diyen adamlardır. komiklerdir. genelde her türlü haramı savunurlar.
allah tarafından (bkz: last seen)
Allah'a, peygamber'e, kuran'a ve muslumanlarin kutsal saydigi değerlere küfür ederek, saldırarak yaşayıp sonra da siz muslumansiniz yeaa hani dininiz hoşgörü diyordu saygi duyun bana diye yamuk yumuk şekillere girecek insanimsi. Alirsin saygiyi bekle, hi hi.
ateistine baglidir. eger kendisi baskalarinin goruslerine saygi duyuyorsa boyle bir beklenti icinde olmasi anlasilabilir.

bir de ateist degil, ama kafir olanlar vardir. bunlarin isi gucu kuran'da da cok net belirtildigi uzere muslumanin dinine saydirmaktir. bunlar din kafalardan bir saygi beklemedikleri gibi, "kafire saygi duyan musluman" gibi 1400 yildir olmamis, duyulmamis bir fikri sicanlara da garip bir gozle bakarlar.

musluman "saygi" derken, ateistle mi yoksa kafirle mi muhattap olduguna bir zahmet dikkat etmek zorundadir.

(bkz: dine saygı duyan kafirler bizden değildir)
Görüşleri biraz mantıklı olsaydı saygı duyardık.
mantığa dair en ufak sikertmeye sahip olmayan ateisttir.
ama şu da var çok ünlü ve etkili ateistler de vardır.
(bkz: richard dawkins)
mitolojik hikayelerine saygı duyulmasını isteyen yobazdan daha iyidir.
(bkz: asakura)

böyle bir yazar kardeşimiz var. siz genelde sert yazılardan hoşlanırsınız, bu sözlük aleminde yumuşak yazanı sevmezler zaten.
kendisi ateist ama her gördüğünüz dine saydıran gibi değil. merak eden bakar entrylerine.

saygılı oldukça saygı duyulacak ateisttir.
herkes gibi vergi veren ateisttir. oy kullanan ateisttir. askerliğini yapan ateisttir. yemek yiyen ateisttir. tuvalete giden ateisttir. nefes alan ateisttir. tek farkı doğaya inanır, diğeri de doğayı yaratana inanır.
göğüslerine saygı duyulmasını isteyen kadın kadar haklıdır.
Görüşlere saygı eleştiriyle denkmidir acaba. Bizim toplumumuz eleştiriyi hakaret sanmakta. Çoğu problemde bu nedenle çıkmıyor mu.
dine, inanan kişilere hertürlü küfürü ederek sıkıştığı zaman "saygı duy" der. her fırsatta dinle dalga geçer.
kesinlikle saygı duyulması gerekir. sonuçta senin cennetin sana benim cennetim bana olayıdır. tanıdığım bir çok ateist gerçekten çoğu konuda bilgi sahibi olan ve iyi eleştiri yapabilen insanlar okuyup araştırıyor adamlar. bizim eksik olduğumuz çoğu yönde bizden daha iyiler. bu nedenle saygı duyulmalıdır. arkadaşlar herkes eteğindeki taşları döksün. çoğumuz kelimeyi şehadet getiren hristiyanlar olduk.
başkalarının dinine saygılı olduğu ve hakaret etmediği sürece kendisine de saygı duyulur.
islam'a, hz.muhammed'e (sav) her türlü hakareti, küfürü ederler. fakat siz ateizm aleyhine küçük bir şey söylediğiniz zaman ''hani hoşgörü diniydi senin dinin pis mümin'' derler. vesselam.
Saygılı olurum onun bana saygı duyduğu gibi. Ama tek bir sorun var, Acaba niye inanmıyo ?
başkalarının inancına saygılıysa saygıyı hak eden ateisttir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar