bugün

Yaklaşık 1 sene önce başlamıştım diziye birkaç bölüm izledikten sonra eski sevgilimle beraber izleyelim diye devamını izlememiştim. O günden sonra da izlemek nasip olmadı. Hep aklımdaydı bu dizi. Şimdi bir kararla tekrar başladım.

Youtube da yayınlanmış her bölümü 15 er dakikadan 10 bölümden oluşan kısa ve güzel bir dizi. Dizide dikkat edilmiş ufak ayrıntılar dikkat çekiyor. Konusu ve bu konuyu işleyişi gayet tatmin edici. Benim gibi uzun diziler izleyemenlerdenseniz kesinlikte tavsiye ederim.
dizi final verdiğine göre, bütün diziyi en baştan bir film gibi izleyeceğim. zaten film olarak çıkacakmış. böylece olay örgüsünü falan daha iyi algılarım diye düşünüyorum. diziden birşey anlamayanlar birde oturup bütün bölümleri birden izlesin.
Dün final yapmış olan canım dizi. ne leyla ile mecnun ne de beş kardeş mutlu son bulduğundan mutlu son görmeyi özlemişiz. Canlı yayını işte olduğumdan izleyemedim, eve vardığımda kapanışı yapıyorlardı.

Sumruyla isfendiyar'ı da kavuşturaydın ya onur ünlü. * ben de ne meraklıyım diziyi pembeleştirmeye.
ilk 3 bölüm ısınma son 7 bölüm atıştırma tadında ve en güzel yerinde final verilen kısa internet dizisi. tüm bölümlerin toplamı 1 saat bilemedin 1.5 saat filan eder film tadında eğlenceli yarın finali yayınlanacak 19:00 da
Osman sonant'in eğreti durduğu dizi. Valla nasıl oldu ben de şaşırdım, ya da şu yüzden: fi'yi izliyoruz sadık murat kolhan rolünde, guc para karizma sahibi biri.. görünen adam'i izliyoruz; korkak, çekingen, pisirik bi tip. Izleyici olarak ben bile kişilik çatışması yaşıyorum. * diziye gelince, youtube üzerinden yayınlanan 15 dakikalık bir dizi. Güzel mi? Güzel. Absürt mü? Absürt. Komik mi? Komik. Ama yaani.. bi şey var çözemediğim bi kopukluk, yani böyle tam fokuslanarak izlenmiyor keyifle, izlemek için izliyorum açıkçası. Ya da sadece bana öyle oluyor bilmiyorum. Annen bi yemek yapar da sırf annen yaptı diye yersin ya, öyle bi sey. Onur ünlü yaptı diye izliyorum ama o kadar da lezzet vermiyor. Yine de normal dizilerden kat be kat iyi. Ayrıca kurtuluş'un sevdiği kız rol olarak ne kezban Ya? 15 dk bile tahammül edilecek gibi degil. Her şey çok güzel bi şey eksik.. çözemedim. Neyse son 1 bölüm çok da düşünmeye gerek yok.
maalesef olamamış.
leyla ile mecnun un tadını bize tattırmayacaktınız.
artık yaptığınız her işte onunla karşılaştırılıyorsunuz, bu kaçınılmaz.
Haftaya pazartesi 10.bölüm ile finalini yapacak olan dizi.
Annemin ortaokul arkadaşının yaptığı internet dizisi. şansa bak. evet onur ünlü. "sen gerçekten ünlü müsssüğn şimmmdi ehuehuhe?" diye dalga geçen olmuş mudur acaba o yaşlarda. olduysa büyük hüzün..

yine çok kaliteli ve özgün yapım oluyor. abartmıyorum, Tim burton'un Türkiye Şubesi bu adam.
Onur ünlünün yeni internet eğlencesi niteliğindeki dizisi.
8. bölümünü az önce gelen dizi. Tamamda bizi anlatıyor aslında var olduğu halde görünmeyen kafalar.

Hemen ham yapamak isteyenleri http://www.youtube.com/watch?v=Fq50V0YNsAM
8. bölüm az önce yayınlandı.
onur ünlü nün türkiye ye getirdiği türk insanının alışık olmadığı ve insana tuhaf gelen ama belki bir gün alışırız ümidi veren dizisi.
Pek beklentiye gitmeden çıtır çerez niyetine izlenirse gayet akıcı, yer yer eğlendiren dizi.
güzel hikaye, çıtır çerez niyetine 15dk. dizi, denizbank ürün yerleştirmesi ayrı bir güzel olmuş.
çok güzel ulan.

ürün yerleştirmesi bile bir farklı.
izlediğim ilk onur ünlü projesi. tek kelimeyle bayıldımmm. güzel hikaye kaliteli oyunculukla birleşince efektlerdeki eksiklikler göze çarpmıyor bile. kişilere aksesuarlarla ve yansımalarla hayat vermeleri akıllıca bir hareket olmuş. 10. bölüm gelicek ve biticek diye çok üzülüyorum. Umarım bu gibi projelerin devamı gelir ve Türkiye'de bu gibi kaliteli yapımlar bol bol görürüz.
Bugün başladım 5 bölüm su gibi akıp gitti.Bayıldım gerçekten göndermeler süper olmuş espriler tadında.Onur ünlü diyor ki adeta 'her şeyi çok hızlı yaşadığımız şu çağda oturup 1 dizinin 1 bölümüne 120 dk ayırmak vakit kaybı hatta işsizliktir biz sizi 14 dakikada da eğlendirir,düşündürürüz.'
Ama 11 bölüm bu seyirciye az gelir Kurtuluş karakteri çok şeker.Yine aynı karakterle farklı bir dizi çekilebilir gibi geliyor.
Derin yalnizlik sezdim bakalim bundan ne cikacak.

Bir onur unlu dizisi efendim. Severek izliyoruz.
Onur ünlü yazıyorsa baştan anlaşalım o dizi zaten kalitelidir.
çok hoş dizimsi. dizimsi demem süreden ötürü. tamam 2 saatlik diziyi ben de istemiyorum fakat 15 dakikada çok kısa bari 25 yapın ki bir şeyler anlayalım.

neyse düşünce süper, kurgu süper, internet dizisi olması süper. izliyoruz sevgiyle.
Onur ünlü ve güzel bir absürd dizi daha. Araya ince salmaya devam.
Cok keyifli gelmeye başlayan dizi. Oyuncularıni sevdim kendisini konusunu karakterlerini sevdim. Tek merak ettiğim filmi bolusturup finalinde final mi olacak. Osman sonant i görür görmez yuzum güldü. Gerçi görünmüyor. Olsun.
Yeni bölüm çıkmıştır ahaliiiiiiieeeeğğ.
5. bölümü yayınlanmıştır meraklısına duyrulur.
leyla ile mecnun un yanından geçemez. bir kere burak aksak zekası yok. sonra, en kolay ve hata gizleme yolu olan karanlık çekimleri bol bol kullanıyorlar.
bağrış çağrış olmadan geçen diyalog çok az ki bu çoğu hareketli dizinin sorunu. arkadaş, adamlar sürekli bağırıyor. dizinin ruhu mekanik, samimiyet yok. zaten bol bol da mekanik görününümlü dekorlar kullanmışlar.

aslında çok umutluydum. dedim leyla mecnun gibi bi dizi daha geliyor ama maalesef yok.

genede yapanlar için başarı diliyorum. deneyin izleyin, seven sever. kimsenin ekmeğine mani olmayalım.