bugün

rıdvan dilmen vecizesidir. sözü geçen sağ bek ise sergio ramos.

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
(bkz: fenerbahçe real madrid den daha iyi)

(bkz: yalan mı)
(bkz: la oğlum bi sus la bi sus)
sergio ramos Vs gökhan gönül.
abartmayın beyler.

not: fenerliyim.
(bkz: bir alex değil)
kısmen doğru.

gökhan gönül klasik sağ bek tiplemesine ramos'tan daha uygun. sergio ramos stoperden bozma bir sağ bek. yani mevcut özellikleri stoperlik için daha uygun. ancak gökhan tam anlamıyla sağ bek.

edit: ulan ne fenerbahçe düşmanlığıymış bu? sanki gökhan ramos'tan daha iyidir dedim. işin içinde fenerbahçe'ye dair bir şey oldu mu anında eli eksiye giden güruh ya fenerbahçe düşmanıdır ya da komplekslidir.

eksile koçum eksile. bak sabri'ne, iç geçir, eksile.
gökhan gönül'ün çok iyi bir sağbek olduğunu kabul etmekle beraber hassiktir lan oradan...
geçen sene dünya kupası sırasında ronaldo içinde, "tipi houndraslı bir futbolcu gibi olsa ilk 10'a giremez" demişti. arada öyle mallıyo o ama seviyoruz tatlı adam*
gökhan iyi de diğer eleman da sergio ramos yani.
ciddi ciddi analiz yapanların olduğu önermedir.

aga sergio ramos ve gökhan gönül'den bahsediyoruz. yani bahsi geçen adam çemişgezekspor'un sağ beki değil uyandırayım dedim.
arbeloa nın kastedilmiş olması muhtemel fikriyat.
hagi'yi dünyanın en büyük oyuncusu sanan gsli gibidir. oysaki o hagi barça ve real'da asla assolist olmamıştır her zaman yedek ve 2. sınıf topçu muamelesi görmüştr zaten iki takımda oynadığı maç adetide bellidir. oysa siz sanırsınız ki yok böyle bir topçu. ramos çok kaliteli bir oyuncudur güçlü devamlılığı olan aslen stoper olsada tekniği olan bir oyuncudur. ama gökhan gönül 7 asist, 3 gol atmış kademe anlayışı süper olan bir sağ bektir.
programda bahsedilen sağ bek ramos değildir. real madrid 11 dizilişinde ramos stoper olarak yerleştirilmiş ve sağ bek olarak bahsedilmemiştir. bu şartlarda sağ bek olarak arbeloa düşünüldüğünde gökhan gönül ün daha üstün olduğu tartışmasız bir gerçektir.

not: galatasaraylıyım

edit: ramos la kıyaslama bile yapmıyorum. ramos dünyanın 2 3 sağbekinden biridir. nitekim programda gökhan gönül de aynı şeyi söylemiştir.
türk milletinin aşağılık kompleksini bir kez daha gözler önüne süren bir başlık ve altıntadaki entryler.

neden daha iyi olmasın arkadaş. bir kere şunu düşünemiyorsunuz; gökhan real madrid'e giderse çevresindeki oyuncu kalitesi de yaklasık bi 5 katına filan çıkacağı için gökhan'ın performansı da zaten çok iyi olan şimdiki performansından çok daha yukarılarda olacak.
ramos ile gönül teknik olarak birbirlerine yakın olsa bile, ramos 105. dakikada sağ kanattan içeri hızlı bir şekilde girip karşı takıma rövaşata şut atmayı deneyecek kadar güçlü ve hızlıdır.
yani ramos teknik olarak değil ama fizik olarak 2 tane gönüldür.
(bkz: alves varken fc barcelona ya niye gideyim)
söz konusu fenerbahçe olunca gözü dönen rıdvan dilmen'e ait bir başka söylem. bir de futbolcu adamsın lan, yazık.
rıdvan dilmen'e artık ''he dayı he'' denilmesi gereken zamanlara giriyoruz.
insan olarak harbiden çok daha iyi. sergio ramos çok çirkef. ama sadece insan olarak iyi.
rıdvan dilmen ilaçlarını aksatmasa iyi olur.
pes 2011 scout'lari tarafi da bu dusunceyi paylasmakta buyuk ihtimalle. nitekim gokhan gonulun yildizi sergio ramosunkinden yuksekti.
Fb li lafidir.
Simdi bu laftan donmek yakismaz degil mi kardes ? *