bugün

(bkz: 10597793)

(bkz: güldüm piç şuku)
kendisini zorla silik yaptıran kondom markası.
tez silinesi yazar.
(#10641199) yüzümü güldüren, gündemi esprilerine yansıtmayı bilen yazar.
(#10640321)

kadınların memelerini sıkarak patlatalım başlıklarına en fazla 2 cümle yazarak entry giren çoluk çocukla uğraşmaktadır.

-ya varsa- mantığındaki yavşaklığa nail olmuş bir dine mensup birey, ya aptaldır, ya çocuk. böyle aptal insanlar -genelleme- mağduru olup, şoven harektler sergilerler.

sonra uzaklardan biri çıkıp;

+ çocuk mu tokatlıyoruz arkadaş?

diye sorar. ne diyeceğimi bilemeyip, anka kuşuma atlar giderim uzaklara. keşiş ilyas, ben ve çocuklarım...
aptal olduğumu iddia eden yazar. ne güzel söylemiş, entry'leri gösteriyorki, kendisi o bile olamaz.

(bkz: nokta)
(#10639495) güldürmeyi başarmış olan yazar.
#10619117 entrysi ile ciddi anlamda ironi yapmıştır, tebrik edilesidir.
yavuz çetinle sinan çetini karıştırıp bana özelden ayar vermeye çalışan yazarcık.
yazılarını sıklıkla takip ettiğim uludağ sözlük yazarı.
(bkz: #9937937)

ayarı ağzımdan aldın sen benden çok yaşarsın..
anal yoldan taş sokmak gibi acayip fantezileri olan garip yazar bu hırçınlığın sebebi ne kim nerene ne soktu relax dostum!
(bkz: yazarın rüyasında kürt görmesi/#9741200)

valla ne yalan söyliyeyim. üsteki entrysi ile takdirimi kazanmış yazardır.

öyle göthe böyle yar.rak.
kendisinin yaptığı şekilde sövmeyeceğim, beklemesin bunu.
türk ün kürtten farkı olsun ama değil mi.*
tavsiyem birisinin adına açılan başlığa araştırıp etmeden giri girmemesidir.
(#9670031) etmek istediğim küfürlere benden önce yetişip, ağız dolusuyla eden yazar.
büyük bir beyin, işe yaramıyor ama ne fayda?
(bkz: Seni sikerim ya çok tatlısın)
(bkz: #9399230)

cahit sıtkı tarancı'dan sonra aşkın en güzel dördüncü tanımını yapmıştır veya yapıldığına tanıklık etmiştir.
saygılarımı sunduğum, takdir ettiğim sözlük yazarı.
(bkz: #9305733) * * *
(bkz: gülücük var aha burda)
Her ne kadar kendisini tanımasamda, yazar adının bu olduğunu düşündüğüm kişidir.
(#8489815)

kendi yetiştirilme tarzından olsa gerek herkesi kendisi gibi yetiştirildiğini zanneden saygısız ve küstah yazarımsı.

hayır akıl var mantık var (bazısında yok o başka). köpek gibi yaşamak hangi tanıma uyuyor. aklına geleni yapmak sokak ortasında dahi olsa tuttuğunu becermek. inanan ve yerine getiren insan mı? yoksa inanmayan veya inanıp yerine getirmeyen insan mı? köpek gibi yaşayan hangisi?

inanan istediğine inanır. inanmayan istediğine inanmaz. ama kişi kalkıp d ainananlar ruh hastasıdır derse asıl kendisi dengesiz ruh hastasının önde gidenidir.

not: bir önceki yorumu yapan yazara baktım. içim burkuldu. allah rahmet eylesin.
bir başlık altına bir şeyler yazmış. yahudilik te diğer insanlar köle olarak nitelenir denilmiş ve o buna karşılı ama sen de de 4 karı yazıyo diyen insandır.
dini eleştirmesi yahut bir şeyleri savunmasına bir şey dediğimiz yok. kişinin elbette ''kendi'' iradesi ile yaptığı şeylerdir ve buna ''biz'' karışamayız.

benim söylemeye çalıştığım ise bu arkadaş türrban pedofoli vs vs bunları eleştirirken yahudilere ilgili başlıkta destek çıkması idi. yazdığı yazı okunursa şayet, ama sizde şöylesiniz siz pedofolisiniz siz 4 karı istiyonuz vs vs diyerek yahudilikle alakalı olan bi başlıkta dönmüş dolaşmış islam ile alakası olduğunu düşündüğü şeylere gelmiştir.

şimdi şahsım tevrat'ta yazan bir şeyi aynen yazmış bunun karşılığında faşist olmuş. ben tevrat'ta yazılan şeyi eleştirmiş miyim ? sizin dininiz bak kötü demiş miyim ? dememişim. bu yazar sanki ben onu eleştirmişim gibi kalkmış ama sizde de var diyor.

iyi ya ben de onu diyorum saygı değer yazar. neden türban ile alaklı yazarken yahudilikle alakalı yazmadın onu soruyorum sana ? madem dinler sana göre hastalıklı bir şey neden insanlara köpek , yahudi olmayanlara fahişe gözüyle bakan bir din i şimdiye kadar eleştirmedin ? tüerban hakkında bi sayfa yazmışsın onun hakkında iki satır neden yazmadın ?

sen islam üzerine kafayı takmışsın, yahudilikle alaklı bir başlıkta dahi sözü islama getirmişsin. sonra da okuduğunu anlamayanların olduğu sözlükte yazıyor diyorsun.

şimdi bir daha bak bakalım okuduklarını anlamayan kim ? ben diyorum ki sen eleştirdiğin şeyi kendin de yapıyorsun, sen islamı eleştiriyosun karı var kadınlrı ikinci sınıf görüyor vs vs diyerek oysa tevrat'a göre yahudi olmayanlar ikinci sınıf insan bile değil ama bu konuda tek kelime etmiyorsun.

türbanın kadını küçülttüğün söyleyip, yahudi olmayan kadınların fahişe olduğunu söyleyen bi kitap hakkında tek kelime dahi etmiyorsn. yazdıklarının gözümde bir değeri yoktur!
aklen ergen olan bir yazar tarafından afişe edilmiştir.

dini inanışların ruh hastalığı olduğunu savunan, inançlı insanlara göre kitapsiz, dinsiz bir insan evladıdır gvarab. "hastalık" kısmınının bir adım gerisine dönüp, tamamiyle olasılık ihtimalleri üzerine giderek genel olarak "aile ve toplum" ilişkisi üzerine gitmiştir. ortaya atılan argüman,kişinin dini inanç ve siyasi ideolojilerde en büyük seçilimini, ailesinin yaptığını ve topluma bağlı olarak geliştiği düşüncesidir.

x,y ve z olasılıklarının dünyasında, kimsenin yazılı metinler dışında hiç bir kriter öne sürerek "üstünüm" diyemeyeceği gerçeği herkes için aşikar bir durumdadır. aslında özet geçmek ve başka bir yazı adresi vermek gerekir. (#8000463)

şu afişe olduğum "humanist" tavrım hakkında kısa yazacak olursam;

islam da yahudilikte ve diğer bütün inanışlarda benim için bir ruh hastalığından ibaret değildir. senin 8 yaşındaki çocuğuna zorla taktırdığın o türban gibi, yahudinin çocuğuna filistin düşmanlığı aşılamasıda, berbat ve insanlık dışı bir durumdur. senin pedofili bir ruh hastasına tapıp, şu an elinde "pedofiliye hayır" yazılı pankartlar ile dolaşman benim için çelişki manyaklığı ve insan iradesizliğinin, mantıksızlığının en büyük örneklerinden biridir.

X kişinin 1985 civarları yaklaşık 10-15 çocuğa tecavüz edip, etme sebebi olarak "biliyorum isa benim çocuklara tecavüz etmemi istiyor. o beni duyuyor. onunla konusuyorum" açıklamasını yapması gibi, cihad emri ile kendini patlatan talibanlı çocuk ve adamlar da, hepiniz birer ruh hastasısınız.

senin islam'ı kendi yaşayış tarzına göre benimseyip leke sürdürtmemen, başka islami rejimlere bakıp "onlar yanlış biliyor kimsenin suçu değil" şarkısıyla ağlaman, yakarman ve kendi milletinin yaptıklarına karşı öz eleştiri yapamaman, ne kadar adilik ise, finkelstein'in israil hakkında ki öz eleştirisi de o kadar ahlaklı bir davranıştır.

ve bu dinsiz gvarab şimdi anlıyor ki, yazdığı yazıları okuyup kendisine "humanist gibi görünüyordu. ama yakaladım" diyen, okuma boşalması geçirmiş bir sözlükte yazıyor ve okuyor.

demek yahudi ve islam ile alakalı yazdığım'dan hiç bir şey anlaşılmamış.

edit: türban ile alakalı yazdığım görüşü gösterip, "yakaladım" diyen aklen ergen olan x kişisi için sormak isterim ki, gidip mormon ritüellerini mi yazayım ? ya da tevrat'ı mı eleştireyim ? okeyto diyen kişinin, bu kadar idrak kapasitesi olması yadırganıcak bir şey değildir gerçi.
az önce humanist takılan ve benim yahudiliği eleştirmemi ama sizde de kölelik var diyen yazarın islam hakkında açmış olduğu başlık (bkz: türban bir insanlık ayıbıdır) dostum ben sizden insanlık öğrenecek değilim.

yazdıklarınızla çelişiyorsunuz ve söz konusu islam olunca herkesle ve her şeyle ortak hareket ediyorsunuz.

kendinizi humanist olarak göstermeyin , çünkü birisi gerçek kimliğinizi açığa çıkartır
kendisi yahdilerin diğer insanları köle olarak görmesi başlığına bütün dinleri eleştiren ve sizde de yazıyo onda da yazıyo olm diyen yzardır. işin özeti budur.

ancak orada tartışılan neden yazıyor değildi ? bilmiyorum sanıyorum gözünden kaçtı, orada bahsedilen böyle bir şeyin var olduğuydu ve yahudilerin sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşık da yahdilere gösterilen en ufak eleştiriye ırkçılık diyorlar, islamiyet üzerine bir çok yazılar yazıyorlar, ki o yazarların yazdıklarına bakarsa ne demek istediğimi anlar. kendisi geldi ve aa yapmayın sizde de yazıyo ama yaaa gibi bi şey söyledi.

şimdi ben buyazara sorayım acaba kendisi burada müslümanlarla alakalı negatif bir yazıya bu şekilde cevap vermiş mi ? vermişse bana entry sini yollarsa özür dileyeceğim.

ben yahudilik hakkında kendi kitaplarında yazan bir şeyi yazdığım zaman faşist oluyorrum bu yazar humanist oluyor sevgi pıtırcığı oluyor, acaba aynı şekilde müslümanlıkla alaklı bir yazısı mevcut mu ?

okeyto dememi çok sevmiş. canım ya.