bugün

tff özerk bir kurumdur ve oraya giden paralar diğer spor federasyonları aksine vatandaşın vergisinden çıkmaz. yani hiddink kaç para alacaksa tff'nin kendi yarattığı kaynaklarından bu parayı alacaktır.
kafa karıştıran euro'dur. kaç banknot eder diye hesaplamaya kalktım beynim mavi ekran verdi. keriziz amk bunun başka açıklaması olamaz.
hiddink e para helal olsundur. adam işi sağlama almış suç onda değil ona bu şekilde imza attıran salak özgener federasyonunda. sen hiddink in yerine koy. o parayı almazmısın. ben alırım abi. çatır çatır da yerim. özgener salaklığına doymasın.
bedavaya harcanan gereksiz harcama.
o paraların çoğu sponsorlardan çıkıyor. alt yapıya harcanması gerekiyor. fakat bir hocaya veriliyor. yazıklar olsun. almanyadan sonra eli ayağı düzgün tek takımla oynadık ondan da 3 yedik.
verilmesin.
(bkz: yabancı hayranlığı)
Tff umarım böyle bir hataya düşmez, zaten hiddink in sözleşmesi haziran 2012 de bitiyormuş. 2012 Haziran a kadar acilen teknik direktör kovmaya ihtiyacımız yok. Yeni teknik direktörler protokol, ön sözleşme her neyse imzalanır, yeni td. de kendi çalışmasına başlar 2014 dünya kupası elemeleri için, hiddink de 2012 haziran da sözleşmesi bitince yollar ayrılır.
bu seneki milli piyango yılbaşı çekilişi hiddinke çıkmış desene. hemde tam bilet. ne şanslı ipne.
keyfine "verilmesin" denilen para. o iş kolay değildir, adamın elinde kapı gibi yasal sözleşmesi vardır, yani sike sike verilecek, ya da sözleşme tarihinin bitimine kadar kendisiyle devam edilecektir.

sözleşmeyi yapan mallar düşünsün.
sözleşmeyi yapan malların pek düşünmeyeceği, sıkıntı duymayacağı ödemedir. Ne de olsa devletin parası da malı gibi denizdir.
her türlü haktır alanında vereninde Allah belasını versindir.
eğer böyle bir durum söz konusu ise , yani böyle bir tazminat ödenecekse o anlaşmayı imzalayanların ve bunda sorumluluğu olan herkesin allah belasını versin diyeceğim ama demiyorum , yahu bunlar kimin parasını kime veriyorlar , yok mu bu ülkede bu kişilerden hesap sorabilecek kimse , tamam bunlar özerk kendi yağlarında kavruluyorlar , ama bu kişilerin elde ettiği rantın tamamı futbol izleyicisi olarak ben ve benim gibi bu işe para harcayan adamlardan sağlanıyor , en azından ben kendi adıma hakkımı helal etmiyorum .
türk halkının gözünde, alacağı an 25 milyon yuro olmaktan çıkıp zehir ve zıkkıma dönüşecek para.
eleştirmemiz gereken hiddink mi yoksa tff mi diye düşündürür.Akıl var mantık var ne ki bu bir insana 25 milyon euro tazminat ödemeyi taahhüt ediyorsun.
götüne girsin.
annesinin ak sütü kadar helaldir.
cumhurbaşkanı maaşının 1800 katı olan paradır. yani cumhurbaşkanının bu parayı alabilmesi için tam 150 yıl çalışması gerekir.
bize de versin lan azcık, napcak o kadar parayı amk diye serzenişte bulunduğum olay.
haram zehir zıkkım olsundur.
allah yedirmesin.
tek kelime. '' haramdır''.
(bkz: a q ben hiddink in çok ayıp ediyor) * * * * * *
haram zıkkım olsun. ruhsuz herif.
o aslında 25 milyon eurocuktur.
hani hırvat maçından sonra maçı bu stada alanın aq dediler ya, asıl bu adamı bu takımın başına getirenin amına koymak lazım.