bugün

bence alamaz. alabilir diyen var mı? cıx cıx alsa alsa 10 alır. 25 i alamaz. Ben öyle düşünüyorum.
Münasip bir tarafına girsindir.
tff personeli, tff her nekadar özerk olsa da spor bakanlığı personeli ve başbakanlık zincirlemesinde bulunan tüm personelden rücu edilerek ödenmesi gerekir. Vergisini ödeyen saf vatandaşın günahı nedir diye sorulması gereken durumdur.
sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir.
olmayan bir paradır. çünkü hiddink in sözleşmesinde böyle bir madde yoktur. *
(bkz: ali ece)
yoktur,yalandır diyenler de var. umarım öyledir.
http://www.haber7.com/hab...le-tazminat-almayacak.php
Gitmesin o zaman başka iş verelim dedirtendir. Mesela malzemecilik aşçılık falan yapsın. Göbeğe bakınca aşçılık iyi durur gibi geldi.
yine çöpe atılmış paradır.
Bizim o para için edeceğimiz onca bedduaya rağmen onun çatır çatır yiyecek olup bizi yad edeceği gerçeğini hatırlayacak olmak acı sanırım.
hani hırvat maçından sonra maçı bu stada alanın aq dediler ya, asıl bu adamı bu takımın başına getirenin amına koymak lazım.
o aslında 25 milyon eurocuktur.
haram zıkkım olsun. ruhsuz herif.
(bkz: a q ben hiddink in çok ayıp ediyor) * * * * * *
tek kelime. '' haramdır''.
haram zehir zıkkım olsundur.
allah yedirmesin.
bize de versin lan azcık, napcak o kadar parayı amk diye serzenişte bulunduğum olay.
cumhurbaşkanı maaşının 1800 katı olan paradır. yani cumhurbaşkanının bu parayı alabilmesi için tam 150 yıl çalışması gerekir.
annesinin ak sütü kadar helaldir.
götüne girsin.
eleştirmemiz gereken hiddink mi yoksa tff mi diye düşündürür.Akıl var mantık var ne ki bu bir insana 25 milyon euro tazminat ödemeyi taahhüt ediyorsun.
türk halkının gözünde, alacağı an 25 milyon yuro olmaktan çıkıp zehir ve zıkkıma dönüşecek para.
eğer böyle bir durum söz konusu ise , yani böyle bir tazminat ödenecekse o anlaşmayı imzalayanların ve bunda sorumluluğu olan herkesin allah belasını versin diyeceğim ama demiyorum , yahu bunlar kimin parasını kime veriyorlar , yok mu bu ülkede bu kişilerden hesap sorabilecek kimse , tamam bunlar özerk kendi yağlarında kavruluyorlar , ama bu kişilerin elde ettiği rantın tamamı futbol izleyicisi olarak ben ve benim gibi bu işe para harcayan adamlardan sağlanıyor , en azından ben kendi adıma hakkımı helal etmiyorum .
her türlü haktır alanında vereninde Allah belasını versindir.
sözleşmeyi yapan malların pek düşünmeyeceği, sıkıntı duymayacağı ödemedir. Ne de olsa devletin parası da malı gibi denizdir.
keyfine "verilmesin" denilen para. o iş kolay değildir, adamın elinde kapı gibi yasal sözleşmesi vardır, yani sike sike verilecek, ya da sözleşme tarihinin bitimine kadar kendisiyle devam edilecektir.

sözleşmeyi yapan mallar düşünsün.
güncel Önemli Başlıklar