bugün

Hakikaten niye öyle olur ki dedirten durumdur.
50 yıl önce köyünden çıkıp gittiği gibi kalan gelişmemiş oksijen israfları.
Türkiye’li sol çOmarları kudurtan surat ifadesi. Kudurun.
Şeytan surat demek daha mantıklı.
.
Almanya ise normal olan ifadedir. Türkiye'de yanyana bile durmayacağınız ne kadar ipsiz sapsız zavallı varsa hepsi Almanya'ya gitmiş.
normal. çoğu kimlik bunalımı yaşıyor bunların. orada almanlar siklemiyor, burada türkler türk olarak görmüyor, euro nun alım gücü ile bir yerlere gelmeye çalışınca da maks. bu kadar oluyor. ha aralarında çok düzgün olanlar yok mu, pek ala var. ama başlığa konu çoğunluk olan kısım.
Türkiye’li Türk düşmanı sol çOmarların kendilerinin kim Türk, kim değilmiş diye karar verebeliceklerini zannetmelerini veyahut buna dair siklendiklerini sanmalarını gören gurbetçilerin kahkaha attıktan sonra, o kahkanın verdiği karın ağrısı sonucu verdikleri surat ifadesi.

(bkz: Vurur yüze ifadesi)
(bkz: çok acıttık mı bitanesi).
--spoiler--

türkiye’li türk düşmanı sol çomarların kendilerinin kim türk, kim değilmiş diye karar verebeliceklerini zannetmelerini veyahut buna dair siklendiklerini sanmalarını gören gurbetçilerin kahkaha attıktan sonra geçtikleri surat ifadesi.

(bkz: vurur yüze ifadesi)
(bkz: çok acıttık mı bitanesi).

--spoiler--
cümleye "türkiye li" diye başlayan tipler ya bölücüdür, ya da türk olduğunu kabul etmiyordur. ayrıca kimse gurbetçilere türk değiller demedi, almanca başlık açıp artislik yapıp millete sövene kadar git de türkçe okuma yazma öğren okuduğunu anla.o entryde kastedilen sadece gözlem ve tespit, kabul edersin etmezsin çoğunluk bakış açısı bu. ayrıca madem siklenmiyor, sabahtan akşama kadar siyasal islama yalakalık yapacağım diye mabadınızda ayı da bağırtmayın o zaman bir zahmet. milliyetçiliğin zekatı olsa verilecek tipler gelmiş burada vatan millet sakarya oynuyor.
Türkiye’de yaşamayan Türklerle, Türkiye’de yaşayan (en azından kağıt üzerindeki) "türk"leri ayırt etme amacıyla kullanılan biz sözcüğü anlamayacak kadar mal olan Türkiye’li sol çOmarların attıkları bakış kadar ebleh olmayan surat ifadesi.
Madem o kadar milliyetçisin neden burada yaşamıyorsun diye sorulması gereken bir soru var.

Ben bu soruyu Almanya'da sorduğumda oğlum var kızım var bırakamam cevabını almıştım. Senin de okulun mu var canısı?
ulan penis fraktürü, bu kadar milliyetçi ve hassas isen ülkede ve ülke dışında yaşayanların türklüğüne karşı, türkiyede yaşayan türkler için kullanacağın ifade "türk", türkiye de yaşamayan senin gibi almancı türkler için ise "almanya da yaşayan türkler" dir. sen daha kendin ne olduğunu bilmiyorsun gelmişsin burada bir de millete sol çomar vs diyip sabahtan akşama kadar siyasal islamcı yalıyorsun.
Suratını bilmem ama, saç traşı nazi, boynunda Allah yazılı kolye, parmağında Türk bayrağı olan yüzük, altında bir kapri, üst kısmında sıfır kol atlet ile gezenleri gördüm.

Ne alman olabilmişler ne Türk kalabilmişler. Okuma oranları çok düşük. Aralarında Berlin i ülke sananlar var. Türkiye nin komşularını sayamazlar. Gerçi bizim memlekette de tek hücreli canlı çok ama. Onların ki ayrı bir durum. Ulan Avrupa nın Dinamosu Almanya da yaşıyorsun. ilkokulu bitiremiyorsun. Okuma yok yazma yok. Kültür yok. Gezme yok tozma yok.

Üzülüyorum ve acıyorum.
Bazı kerhanecilerin zoruna giden ifadedir.