bugün

yine yeni yeniden bekleneni tam verememiş olan guitar pro'nun en son sürümüdür. sound bank olayında rse'ler biraz daha iyi, kabul, ama üflemeli çalgılar ile klavyeli çalgılar yine olmamıştır bana göre. herşeye rağmen gözle görülür bir kalite farkı vardır efenim. çok iyi değil, ama iyi.
amplifikatör, pedal ve benzeri birçok araç ayarı mümkün. bu programı beğenmemek için ancak onu kullanamamak lazım, öyleki keman gibi yaylı çalgılara bile ince ayar verilebilmekte. apocalyptica'nın tabları bile artık gerçeğe daha yakın.
geç keşfettiğim güzel program. en son guitar pro 5 i kullanmıştım. uzun zamandır şarkı yazmak veya öğrenmek için herhangi bir program kullanmiyordum ama sonunda tekrar teknolojiden yararlanmaya karar verdim. bunu çok güzel yapmışlar. öncekilere hiç benzemiyor, tebrik ettim. ama yine de müzisyenlere tavsiyem; tab esiri olmayın!
sadece 2 günlük kampanya kapsamında vatan bilgisayar adıyaman şubesinde 2$'a satılan araba yarışı oyunu.
şarkı yavaşlatma özelliği bulunup bulunmadığı anlaşılamayan program. bilen varsa söylesin. ayrıca guitar pro 5 daha iyiydi, bu tamamen değişmiş ve karmaşıklaşmış.
güncel Önemli Başlıklar