bugün

akdeniz akşamları adlı şarkıyı türkiye'nin başına bela olarak musallat ettiği müzik grubu.iyi gidiyorlardı,ancak mali sebeplerden dolayı sapıtıp,moda tabirle,önce "piyasa" oldular,sonra da yok oldular anlaşılan.
bilsen ne hallerdeyim
göz göre göre göze geldik gözbebeğim
sensiz günlerde gecelerde sanki seninleyim
ara beni ara yar
ara sıra ara yaaar
ara sıra arasan
beni biraz oyalar..şeklinde devam eden tekerleme gibi görünse de melodisi akılda kalıcı olan bir şarkıları vardı..
cıtı pıtı durur, hanım hanımcıktır
çiçeği burnunda diye güzel şrkıları vardı. yokoldular sonra.
çevremde akdeniz akşamlarını ilk ibrahim tatlıses'ten duyan insanlara aslında şarkının başka bir gruba ait olduğunu çok da güzel olduğunu bir türlü anlatamadığım güzel müzik yapan bir gruptu. bazen radyoda falan çıkar lise yıllarıma dönerim sıcak, samimi idi şarkıları. severdik kendilerini..
çiçeği burnunda ve insan için isimli 2 albümleri bulunan gruptur. akdeniz akşamları, çiçeği burnunda, hasretler ayrılıkla başlar ve ara beni ara yar gibi * şarkıları da seslendirmişlerdir.
serhan kelleözü nün kurduğu ve solistliğini yaptığı, 90 lı yıllardaki pop müzik hengamesinde, kendisine naif bir yer bulabilen ve birçok hit e imza atmış grup.
3 albüm yapan ve 2000'de yapılan ama sevgi üşümez albümünden sonra dağılan grup. olacak o kadar, ismi lazım değil iken bu programın müziğini yapmışlardı. ismi lazım değil dostlar, lafımız anlayana...
serhan kelleözünün alkole düşkünlüğü yüzünden bizleri erken zamanda o kaliteli müziklerinden mahrum bırakan gruptur.
1995 yıllarında adana da baküs barda çalarlardı. halen unutmam.
akdeniz akşamlarından ziyade
"böyle geçer ömür böyle" adlı parçası daha hoştur.
fakat bugün kimse tanımaz bu abilerimizi.
yavuz bingöl yorumuyla : [http://www.youtube.com/watch?v=xqGHwkMghyI ]
dilber isimli şarkısının rock coverı insanı kendine çeker. ne yazıkki senelerdir bu rock coverını bulamadım bi yerde dinledim öyle bi cover var ama nereye ne yazsam çıkmıyor. resmen sözlükteyim demeyip "bilen varsa özel mesajla ulaşsın" diyeceğim. *
Su an 19 yasında olup dinleyen yazar vardır.

Çiceği burnunda, insan, hasretler ayrılıkla baslar, akdeniz aksamları güzel sarkılarından bazılarıdır.