bugün

gri eşofman burada kilit noktayı oluşturmaktadır.

ayn erkek siyah eşofman aynı çekicilikte olmamaktadır.
dr house'un hastane dışındaki halinin de bir nevi tarifi.
sabah koşusu yapıyor ki biliyor yazarımız. O anki hislerini yansıtmış. O kişi benim bende spor yapıyorum . şaka lan şaka .
isveç'te balıkçılıkla geçimlerini sürdurmektedirler.
gri eşofmanlı kirli sakallı esmer erkeğin eline su bile dökemeyecek erkektir.
gri eşofmanlı kirli sakallı sarışın erkeklerdir.abartılacak birşey yoktur öyle.
Gözleri de yeşilse tadından yenmeyecektir.
götü yapışık, paçaları kısa ve dar, çükü koç boynuzu gibi çıkmış, sol bacağında adisas yazan bir eşofmansa eğer, o yakışıklılığı farkedilmeyecek erkektir.
benim o. şaka lan şaka benim gri eşofmanım yok gerçi ben sarışın da dediğim. kim lan bu.
it olsalar kapıma bağlamayacağım erkeklerdir. ama aynısın kadın versiyonu için (bkz: ölürüm ölürüm ölürüm)
bir esprileri yoktur.
ayrıca buna da bakılabilir. (bkz: gri eşofmandan beliren özel üniversite öğrencisi çükü)
Ptt'de sıra beklerken gördüğüm uzun saçlı şahıs. Ama tahminimce kendisi top falandır. Hafif uzun saçlarını kafa hareketiyle arkaya atmalar, sürekli kulak çevresini okşar gibi saçını düzeltmeler falan...
Sarisin ise olaya 1-0 geriden baslamistir.
itici kakıcı bir o kadar da toplum tarafından hoş karşılanmayan erkeklerdir. bir kere gri renk değildir bana göre ölü gözü gibi bişeydir. kirli sakal desen, hadi esmer bir kişi olsa yakışır sarışına kirli sakalı burak kirsiz sakal bile yakışmaz. işte durum böyle iken böyledir.