bugün

Maykaj çantasında servet yatan kızlardır. Benimkinin içindekiler en fazlaaa yok la hesaplayınca baya bi para dökmüşüm. Napalım kapitalist sistem dermişim.
parfümeri, kozmetik, kişisel bakım tarzı ürünleri hep gratisten alan kızdır.
GRATiSE SÖVEN ERKEĞiN SEVGiLiSiDiR.
erkeklerin sorunudur.

görsel
(bkz: alsak alsak bedavaya ne alsak)
maalesef benimdir, indirim olunca güreşçi edasıyla birbirine omuz atan kızlar mı ararsın, yoksa ezilme tehlikesi geçiren çocuklar mı dersin hepsi var. gratise giriş var ama çıkış yok öyle birşey.
Bugün mağazadan 101 liralık alışveriş yaparak kendi çapımda küçük bir servet döktüm pişman değilim.
geçen gün kız arkadaşımla gratisin önünden geçiyorduk %50 indirim yazıyordu dedim inşallah görmez ama korktuğum başıma geldi amk delisi gördü yazıyı çıldırdı. çölde su bulan yolunu kaybetmiş insanlar gibi dili falan tutuldu dedim ne oluyo amk falan oha indirim dedi neyse içeri girdik 1 saat civarı mal mal dolandık bir şey almadan çıktı. yahu ne değişik varlıklar.
Ayın 31'ine kadar olan indirimden haberdardır; şu dönemde döküyorsa şayet; maaliyet etkin çalışıyordur. Hakkı.
gratis'e değil, kişisel bakımına para harcayan kızdır. bakımlı olsa başka kusur, bakımsız olsa başka kusur. bu türk erkeklerine yaranılmaz.
Çirkindir.
gratisin bol bol kazanmasını sağlıyordur.
bir seferinde kız arkadaşımla girip iki torbayla çıkmışlığım var varın siz düşünün kaç para gitti.
verme sende para kardeşim karın değil bişey değil sevgilim kendi harcaması cebinden ödesin.
Gratis kim aq.
ağır konuşcam da susuyom neyse.
belki watsonsa değil de tepki olarak gratis'e gidiyordur.