bugün

yar bana da bir davetiyeeee diye yırtınmak istediğim sosyal ağ.
facebook'un katili olacağını düşündüğüm platform. davetiye aramaktayım.
merak edilendir. nasılsa çoğunluk gelene kadar bir boka yaramayacak o yuzden davetiye beklemediğimdir.
kullandığım kadarıyla söyleyebilirim ki; çok güzel bir platform. twitter, facebook karışımı bir şey olmuş ama ikisinden de orjinal olmuş. baya kullanışlı, eksikleri yok değil tabii ki ama beta sürümünde olduğu için bir şey denemez. konumum özelliği baya iyi olmuş, bu özellik kullanmasını bilenin çok işine yarayacak gibi görünüyor.

insanda merak uyandırıyor zaten yeni bir platform olduğu için. herkesi belirli circle-türkçe'de çevre-ınıza ekleyebiliyorsunuz. bir ekleme talebi görmedim ben şimdiye kadar istediğiniz insanı istediğiniz çevreye ekleyebiliyorsunuz, twitter gibi. bir şey paylaştığınız zaman kendi kurduğunuz çevreler arasında görünüp görünmeyeceğine karar verebiliyorsunuz. mesela sadece arkadaşlarınız görmesini itediğiniz, ailenizin görmesini istemediğiniz şeyi aileniz görmüyor. her paylaştığınız şeyi kimin görüp görmeyeceğini siz belirliyorsunuz. bu açıdan baya bir artısı söz konusu. facebook'taki "like" özelliği google plus'ta kendini "+1"e bırakmış. forumlarda takılan arkadaşlar için baya yararlı olmuş bu bakımdan.*

android uygulamasını da edindim. oradan "instant upload" özelliği ile telefonunuzda ne kadar video, fotoğraf varsa upload edebiliyorsunuz ve bu google plus profilinizde fotoğraf yükle kısmındaki telefon kısmında gözüküyor. üstelik ne zaman upload edip etmeyeceğini de ayarlayabiliyorsunuz, mesela sadece wi-fi varken yükle seçeneği gibi. uygulama çok kullanışlı, insanın kafasında soru işareti bırakmıyor ve en güzel özelliği sade olması. çok kurcalamanıza gerek kalmıyor uygulamada, her şey apaçık. uygulamanın türkçe dil desteği yok ama haberiniz olsun.

şimdilik bu kadar. daha olursa gözlemlerimi yazacağım, ben de tam çözemedim henüz.
https://plus.google.com/1...2117893479116/posts?hl=tr

ekleşelim.
insanların şahsi ve özel bilgilerini ve hatta mahremlerini bir yerde daha yayınlamak için köpekler gibi davetiye aramasına sebep olan yerdir.
bir yardımsever kardeşimiz davetiye yollarsa hesap alacağım google projesi.
davetiye istiyorum işte, anladın sen onu.
davetiye beklediğim google şeysi.
Bir davetiye olsa ne kadar güzel olurdu,iyi de olurdu dediğim zımbırtı.
google her projesine böyle afili giriyor ancak başarısız oluyor. özellikle sosyal medya alanında googlenin hiç bir başarısı yok. Eğer başarılı olmak istiyorsa bunu google alan adı ile yapamaz. Başka bir alan adı alarak yaptığı taktirde, arama motoru avantajını elinde bulundurmasından dolayı, isterse facebookuda twitteride süpürür. ama sanırım ağırlık vermek istemiyorlar. buzz filan ellerinde patladı.
bi davetiyede ben alayım diyorum ama google ne zaman böyle davetiyelik birşey yapsa tutmuyor. inşallah bunun kaderi de onlara benzemez.
Facebook ' u geçebilecek bir proje değildir .
vay amk. adamların amacı milyar üye sayısına sahip bir sitenin tahtına kurulmak ve davetiye ile üye alıyorlar. hmm. adamlar işi çözmüş.

+ baktın mı ula içerine ne var ne yok?
- heee.
+ ne var?
-aha bele bir delik.
+içinde ne var?
- poh var.
+ sekter get ula.

(bkz: kibar feyzo)
şimdilik kullanışlı olarak gorunen keşfettikce guzelleşecegine inandırım platform. yanlız kütfen paramı geri versinler. aklı veren benim.

google plus/#12253179
bi davetiye gelse de incelesem dedigim ortamdir. yazdiklari yeni javascriptleri merak ediyorum. icerik olarak gayet temiz gozukuyor.
facebook'u dondurduğum şu günlerde davetiye geldiği anda facebook profilimi sileceğim google hizmeti.
turkceleşmiştir efendim. -1 puanı alıyor kendileri kalsaydın ingilizce takılsaydık elit elit.
Davetiye aradığım sosyal paylaşım sitesidir.
davetiyeyi 4 gözle beklediğim sosyal paylaşma şeysi.

eğer ki er kişi gelirde beni davet etmek ister ise bir mesaj ile tüm kütük bilgilerimi atabilirm. muhtardan ikametgah bile alır getiririm.
davetiye beklediğim yeni sosyalleşme sitesi.
davetiye gönderecek kimse var mı acaba diye sorup davetiye istediğimi belli ettiğim hededir.
davetiye isteyenleri bana yönlendirmesi gereken uygulamadır. tek tek uğraşamam, liste yapıp yollasınlar bir ara incelerim yollarım davetiyeleri. kapıdan alınmayanlar zorluk çıkarmasınlar peşin peşin söyleyeyim.
davetiyelerin üzerine lcv yazıyor mu lan acaba? sırf onu görmek için davetiyesini arıyorum.
iyidir. davetiye yokmudur?
davetiyesi aranan yeni bir dalgadır. özel mesajlara açığım.