bugün

umrumda olmayan davetiye. olsa ne olur olmasa ne olur.
herkese lazım olandır. nedense benim ilgimi çekmiyor. seneler önce gmail de böyleydi. o zaman da istememiştim. hâlâ bir gmail'ım yok.
isteyen kişiler eğer gmail adreslerini mesaj atarlarsa gönderebileceğim gıgıl oluşumu.
özel mesaj atan yazarlara gönderebileceğim davetiye. nasıl gönderileceğini bilmiyorum ama buluruz elbet. yalnız becerirsem nickaltı girecek haaa. *

edit: keyfiniz bilir.
gözüm yolda gönlüm darda ya üye alımını aç yada davet yolla diyerekten türkü besteleten oluşum.
acil lazım olan davetiye.
(bkz: yolla panpa)
dileyene gönderebileceğimdir, gmail adresinizi vermeniz yeterlidir sözlükdaşlarım.
isteyen olursa yollayabilirim.
en az 100 adet daha dağıtabileceğim davetiyeler.

https://plus.google.com/103255282675635278973/posts
benim de deli gibi aradığım davetiyedir.
anne bizde niye yok diye isyan ettiren davetiye.
varsa ben de alayım da sıçayım köyün yeni toletine.
davetiyesini dağıttığım sosyal ağ.

fakat şöyle bir şey var ki dün birçok kişiyi üye yapmama rağmen saat 19:oo itibariyle davetiye gönderdiklerim üye olamamışlardır. google mı kapattı, ne oldu bilemiyorum. yine de deneriz.
davet edebilirim, sizden önemli mi canım? atın mailleri özelden.
isteyene vermeyeceğim davetiye.

(bkz: arasın dursun pezevenk)
biri versede baksa dediğimiz davetiyedir.
agalar yollamasına yollarız da geç kaldınız yani. şu an deneme turları olduğu için çok kişi doldurmuyorlar.
tanım: sosyal etkileşim/iletişim sitesine giriş için gerekli ikametgah gibi bişi.
su an icin ise yaramayan hede. Almıyor google gec gelenleri...
isteyene yollayabileceğim davetiye.
(bkz: buralar eskiden dutluktu)
önemsiz bir şey olduğu halde ulaşılamadığı için değerli hale gelmiş, takıntı olmuş davetiye.
bir çok forumda aktif olarak dağıtılan hede. tabi forumlara girip "hadi bana davetiye yolla" gibi bir muhabbet dönmüyor. mesaj sayın 200 üzeriyse eğer yollanıyor kayıtlı olduğun maile.
mail adresinizi gönderirseniz sanırım gönderebileceğim davetiye. henüz kimseye göndermedim, ondan emin değilim.

edit: gönderemiyorum ama sorun bende değil sanırım. sistem, aşırı yoğunluktan dolayı izin vermiyor. düzelince editlerim burayı.
aldığım takdirde yonca altınla icabet edeceğim olgu.