bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
6. nesilsin dediler yüz vermediler. oy benn garibem. şarkısını söyleyen öylesine biri.
nick altı nın anlamını öğrenmek için çabalamış, akabinde bunu öğrenmiş nesildaşımdır.

hoşgelmiştir.
yeni bir altıncı nesil yazar daha. sözlük kızının kalbine giden yol nickaltından geçer başlığına yazdığı;

"yahu kesin silinecek bu yorum ama bir lütfen bana anlatsın bu nick altı nedir? hayır hazır herşey ondan geçiyorken mahrum kalmayalım."

yorumla pardon entry'le birilerinin kalbine gitmeyi yada kendi kalbine gelinmesini bunun içinde nickaltını öğrenmek isteyen bir yazar. e tabi bunu yaparken sözlüğün ebesine atlıyor farkında olmadan.
utanıyorum diyebilen bir yazar. bilgilendiren bütün yazarlara ayrıca teşekkür etmeyi kendisine borç bilen biri. site yönetiminden özür dileyecek kadar pişman.
fazla duygusal bir yazar. * *
nik altı nedir?
nik altına ne yazılır?
nik altına neden yazılır?
nik altına kimler yzar?
nik altına yzmanın 5 şartı nedir? sorularını cevaplayarak yeni yazar olmaya hak kazanacak bir yazarımsı.

hoşgelmek üzere.

(bkz: hoşgelmiş) *
bırakın küçük eni$teyi yazsın dediğim uuser.
*
(bkz: #6891644)

--spoiler--
kaldı ki ağaç süslemek sandığınızın aksine bir türk geleniğidir
--spoiler--

kendisine sadece jesus christ demek istediğim yazardır. çünkü ben de bu lafın türklere ait olduğunu düşünüyorum.
--spoiler--
(bkz: #6891644)

--spoiler--
kaldı ki ağaç süslemek sandığınızın aksine bir türk geleniğidir
--spoiler--

kendisine sadece jesus christ demek istediğim yazardır. çünkü ben de bu lafın türklere ait olduğunu düşünüyorum.

--spoiler--

olur da bu kadarı olmaz sayın seyirciler diyen yazardır.
"gel yeğenim otur şöyle, al bir su iç soluklan hele" diyen ve gülümseyen yazardır.
(bkz: ayarlarından sakının)
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
* *
onun verecegı ayarı bızım mahallenın bısıkletcısı bısıklet jantlarına verıyor. kendısıne buradan ciciş enerjısı yolluyorum
ayarı gelen yazarın nickaltına işemesi durumunu özetleyen yazardır. vermeyecem ayarı, kudur.
kuş kadar beyni, dirhem kadar kültürü ve yok denilebilecek kadar okumaları ile büyük bir cesaret göstermiş ve yazar olmuştur. TV den ezberlediği fikir kırıntıları ile girdiği bu yolda aynı cümle ve aynı kelimeleri kullanarak defalarca aynı entryi farklı devrik cümlelerle girerek eyyamcılık yapmaktadır. vakit kaybınn başkentidir.
(#7605374) no'lu entry'sindeki saçma sapan düşünce şekli ve bunun gibi düşünen binlerce insan olduğu için türkiye bugün bu kötü vaziyettedir. arkadaşım biraz akla mantığa davet ediyorum sen ve senin gibileri.
uzun zamandır ziyaret etmediği nickaltında kendisine saldıranların olduğunu farkedip keyiflenen yazardır.

eleştirileri okuyup anlamıştır. ancak bu çemkirenlerin neden seslerinin bu kadar zayıf çıktığını idrak edememiştir. devrik cümlelerimin altında kalmış olmalarından mütevvelit yaşadıkları bu rahatsızlıkdan dolayı özür diler, ağızlarından salyalar saça saça bana sarfedilen o bütün kötü sözleri tüm ferileri ile iade ederim.

bilinmelidir ki; bu golhiat'ın; fetonun götünü yalayanlarla, kuran-ı pazarlayanlarla, ülkesine haksız ve şuursuzca saldıranlarla uzaktan yakından ilgisi yoktur. ilgisi olmadığı gibi tavizi de yoktur. kuş kadar beynim, incir çekirdeği kadar olan zikrimle o beyinsiz halinize azıcık fikir zerkettiysem ne mutlu bana.
Dağ başında bir avcı kulübesi
Yerler diz boyu kar
Ocakta ateş
Dışarda rüzgar
Hadi gel
Önce sevişmeliyiz uzun uzun
Yerdeki ayı postunun üzerine uzanmalıyız
Bütün vücudunu santimetrekarelere ayırıp
Birer birer öpmeliyim
Ve sonra sımsıkı sarılmalıyım sana
Böylece ölmeliyiz
Aradan yıllar geçip
Bizi buldukları zaman
Etlerimiz çürümüş olsa da
Kemiklerimiz ayrılmamalı birbirinden
Hadi gel
Nefes almak hüner değil
Seninle ölmek istiyorum

sen cansın ve hep öyle kalacaksın...
güzel bir şeymiş bu nickaltı diyen yazardır kendisi. severim iyidir de kendisi aslında.
parça pinçik edilesi yazardır. ukala mı ukala burnu 5 karış havadadır. kalbinde biri varmış bu aralar öyle duydum. *
hakkında değişik söylemler olan yazar. ah bu ben...
ayaklı vakıftır mübarek. ve ilkelerinden gram şaşmayan bir güzel adam. dert ortağı her daim. yılsakta, çaresiz kalsakta çok zaman...aynı dili konuşmak, aynı yöne bakmak ve çözüm üretmek güzel be usta.
güzel anıldığında gözleri yaşaran şaşkındır. kötü anıldığında düşünendir. doğrudan yana olsa da hayat beceriksizidir. burnu boktan, kalbi sevdadan çıkmaz. hayat sevdalısıdır ama hayatın umrunda değildir. herkes gibidir.
arkadaşlarına karşı koruyucu tavırlar takınan yazar.
arkadaşları için ölen yazar.