bugün

mahalleden arkadaşları toplayıp yapılacak türden bir aktivite değildir.. sanırım pahalı bir şey.. * her daim kalburüstü görünmüştür..
bir ordunun komutanını bile, duyarsızlaştıracak derecede, hastalıga dönüşebilen bir oyun.

bir şeyi bir deliğe sokmak, herzaman çekici gelmiştir bize zaten, o an dünya patlasa umrumuzda olmaz.
biz kadınlara ait inanılmaz bir mantık hatasıdır.
golf yaygın bir spor değildir,çünkü her şehirimizde golf sahası mevcut değildir,bu yüzden pahalı olması normal olabilir,-ha ben golfü desteklemiyorum,gereksiz bir spor,öyle gereksiz bir spor için kaç dönüm ormanlık alanlar yakılıyor yıkılıyor.
teknoloji sağolsun evde de olur artık bu.

(bkz: wii)
golf sanıldığı kadar zengin sporu olmamakla beraber saha yapımı için illa ağaçların katledilmesine gerek yoktur, günümüzde çorak topraklar bile iş makinalarıyla istenilen şekil verildikten sonra dökme çimle kaplanabiliyor...

(bkz: las vegas)*
istanbulda oynamak isterseniz hafta içi 90 TL, hafta sonu 150 TL gibi bir rakamla bu işi vuku buldurmanız mümkün. ilk vuruşlarda topun nereye gittiğini kestiremeseniz de zamanla deliğe yaklaşmak mümkün. Şahsen zevk alınacak bir spor değil, tabii ki zevk meselesi yinede.
görsel
beyaz türklere ait bir spordur.
bazı illerde golf sahaları yok. 1 tane bile yok hiç yok.
Değişik. Hiç denemedim.