bugün

taze taze mdna şarkısı;

http://www.youtube.com/watch?v=qBMiYJ7kzbI
madonna'nın yeni albümünden bir şarkı.

(bkz: mdna)
madonna'nın yeni şarkısıdır. gayet hoştur. özellikle topuklularla dans eden adamlar.
aynı zamanda bu adamlar "song is good but video is so gay" yorumlarına kapı açmıştır.
klibi ile erkeklerinde seksi olabileceğini kanıtlamış, ne bileyim erkekler tatlı olur, yakışıklı olur, karizmatik olur ama seksisini ilk defa gördüm.
madonna'nın severek dinlenecek şarkılarında bir numaradır.
son ses ve yeterli basta çok iyi coşturan şarkı.
sesi sonuna kadar açtırır, dans ettirir, son volume sizide madoonna ile birlikte söyletir. bu şarkının olayıda budur sözlükçüm.
- şarkı da illuminatik semboller çok fazla, kabul.
- ibneliğe özendiriyor yeni nesilleri, kabul.
- şarkı da inanılmaz subliminal mesajlar var, kabul.

ama güzel a.koydumunun şarkısı be birader. dinlettiriyor, izlettiriyor.
çok güzel bir dans şarkısıdır. piyasadaki bir çok pop şarkısı gibi ucuz değil. bu da madonna farkı tabi ki. ama yine de madonna'nın daha önceki işlerinin gerisinde.
madonna nın en güzel şarkı ve klibinin adıdır. erkeklerde topuklu ayakkabının eğreti ve garip görüneceğini düşünen şahıslardandım fakat kliple beraber fikrim değişti. klipteki erkekler resmen güzel! o makyaj kostüm vs. yakışmış. ibne diyemiyor insan. güzel diyor.
madonnanın vogue'a selamını çaktığı şarkı .
klibi material girl ,express yourself,vogue,erotica,human nature, nothing really matters,give it 2 me vs. gibi en bilindik madonna klasiklerinin üzerine lady gagasıyla derlemesi olduğu madonna şarkısı.