bugün

ingilizler'in ciddi ciddi galatasaray'a transfer ettiği futbolcu.

gel vefasız,
gel insafsız,
çağırmazdım acil olmasa...

edit: sağol balım. gel gündüzle gece olalım...
http://tr.wikipedia.org/wiki/Giovani_dos_Santos
galatasaraya gelecek olan oyuncudur.
(bkz: aha buraya yazıyorum)
(bkz: sonra demişti dersiniz)
fifa 2009 adlı oyunda en iyi gelişim gösteren oyuncudur, zira formunu 70'lerden 90'lara çıkartarak çok iyi para kazandırır.
futbolcu deyince benim aklıma eric cantona, zinedine zidane, vieri, thuram, adriano gibi hayvani yaratıklar geliyor. takımımın soyunma odasını milli takımın oynadığı turko reklamındaki gibi düşünmek istiyorum ben. bu adam ise gaylerin duvarlarını süsleyen tüysüz tıfılların yüzüne sahip bi meksikalı. rijkaard ille de birini getirecekse karizmasını kullanıp thierry henry'yi getirsin.
ara transferde galatasaray'ın bir diğer bombası olacak futbolcu. aha da buraya yazıyorum.
olasi galatasaray'a transferi sonucunda kewell elano arda keita aydın vs kanat oyuncularımıza bir yenisi eklenecektir.cunku klasik bi santrafor degil kanat oyuncusudur.bi takımda toplam 2 kanat oldgunu kabul edersek kim oturacak kim oynayacak sıkıntılarının gundemi uzun bi sure meşgul etmesi muhtemeleldir.bu hem futbolcular hem de rijkaard açından ciddi sorun teşkil edecektir.şüphesiz ki cok yeteneklidir ama gelmemesini temenni eder futbol hayatında başarılar dilerim.**
az önce ntv spor muhabiri özgür buzbaş tarafından haldun üstünel'in türkiye'ye henüz dönmeme nedeni olarak belirttiği oyuncudur.daha çok kanatlarda görev alabilen bir futbolcu olarak gözükse de faydalı olacağı aşikardır. bir de nonda'nın sözleşmesinin feshine yada baros'un sözleşmesinin askıya alınmasına neden olabilecek oyuncudur.
(bkz: in haldun we trust)
arda,kewell,keita ile aynı pozisyonlarda oynayan bir oyuncu. bana kalsa nondayı direk gönderirim bu adamı almak için. 89 doğumlu olması ayrı güzelliktir. fenerbahcemizden böyle transferler görememek bizi üzüyor.
(bkz: ramires)
(bkz: captain price)
(bkz: gelirsen ekime gelmezsen sikime)

(bkz: canın isterse)
ntvspor da jo nun istanbula gelişinin gösterildiği sırada galatasarayın yeni hedefi olarak lanse edilen meksikalı futbolcu..frank rijkaard ın barcelona dan eski öğrencisi.
2009-2010 sezon başında beşiktaş'ın kendisi ve kulübü ile anlaştığı fakat delgado'nun sözleşmesini dondurmaması sebebiyle askıya aldığı transferdi dos santos. yani daha önce türkiye'ye gelmeyi kabul etmiş olan bu oyuncu, kulübünün ikna edilmesi dahilinde galatasaray'a gelecektir.

eğer olursa jo'dan bin kat daha iyi transferdir. bir beşiktaş'lı olarak gıpta edeceğimdir.
Galatasaray'a transfer olması an meselesi olan futbolcu. Ntvspor'un yalancısıyım.
gelirse galatsarayın 4-6 oynaması gerekir diye düşündüğüm oyuncu* haldun baba bence forveti türk alıp sağ bek alacak yabancı olarak.
galatarayımızın yeni transferi. net konuşuyorum, ödeme planı görüşülüyor. bekleyin renkdaşlarım!

düdüt: ben demiştim demeyi de çok severim.
Vikipediye göre galatasarayla anynalttığı belirtilen futbolcu.

(bkz: aynaltmak ne lan)
oyun tarzı ronaldinho ya acayip benzeyen bir oyuncu.
Galatasaraya transferi bitti denen futbolcular kervanına katılan meksikalı genç futbolcu.

Not: Bir kaç yerden aldığım duyumlara göre, transfer gerçekten bitmiş ve bu gece veya yarın açıklanacakmış. Bu durumda Linderoth'unda henüz sözleşmeyi fesh etmediğini hesaba katarsak toplam 10 yabancı futbolcuya ulaşan takımdan kimlerin gönderileceği merak konusu( en azından ben çok merak ediyorum).
Jo transferinde de dediğim gibi resmi sitede görmeden inanmamak lazım ama insan ister istemez heyecanlanıyor.
http://www.spor3.com/dos-santos-geliyor-544270h.htm

lig tv'nin son dakika haberine göre galatasaray'a transfer olmuştur. spor 3'ün yalancısıyım.
(bkz: giovanni dos santos ramirez)
http://www.futbolistan.ne...os-santos-galatasaray.htm

bu sitedeki habere göre kesin olarak geliyormuş, site jo transferini de açıklanmadan önce uçağın iniş saati ile vermişti, bu da doğrudur inşallah. adam geliyor ama asıl sorun nonda sanırım. yalnız sağ kanat değil mi bu adam? takımda 7-8 tane ofansif orta saha var zaten, yerine direkt forvet daha iyi olurdu sanırım, jo da sakatlandı mı yine adam yok elde. forvet oynama özelliği de olması lazım bunun gerçi, öyledir inş. olan keitaya olacak ama.
nonda giderse avrupada kim forvet oynayacak diye düşündürendir.
nondayla anlaşıp yollar ayrılırsa galatasaray'ın yeni transferi.