bugün

hiç bi anlamı olmayan iğrenç bi nicke sahip sözlüğün en karizmatik en zeki en bilgili en çalışkan en yakışıklı ve en yeni yazarıdır. memleketi kocaeli olup fanatik bir liverpool fc taraftarı olan yazardır.
görünüşe göre, virgül nedir bilmeyen yazar. *

misal: #5819822
geldim, gördüm, gidiyorum.
(bkz: fetoşist)
sözlüğün en yobaz en dinci en fethullaçı en anti-laik yazarıymış kendileri.

haaa bide virgül nedir bilmezmiş.
açılımı göz göz göztepe olabilitesi yüksek olan 3g. hoş gelmiş yazar.
muhtemelen "götümüze girebilir giri" kısaltamasını kullanan suser.
kendini övmeyi seven yazar.
dikkat çekmeye çalışan, trollukle mallığın birbirinden ayrıldığı ince çizgide yürüyen, burada ömrünün fazla uzun olmayacağını düşündüğüm yazar(şimdilik).
kendi mahlasının altına şimdilik 5 adet entry giren yazar. yakında üç sayfa yapar lan bu.
kendini övmeyi seven, biraz megaloman bir yazardır. hoşgelmiştir. saygı duymak gerekir. sözlüğe alışması dileğiyle.
nurtopu gibi, nurlarla dolu nurlara boyanmış esaret robotu.
yaptığı saçma sapan tespitler ve açıklamalarıyla insanı krize sokan yazar.

(bkz: neslinden utanmak)
allah yolunda entry girip cennet yolunda extra bonus kazandığını zanneden, zeka seviyesinden ciddi anlamda şüphe ettiğim yazar.
en az benim kadar yobaz bir yazar...

yaşasın yobazizm
sözlüğe hızlı giriş yapan yazardır. dernek kurma sevdası içindedir. açtığı dernek başlıklarında kendisinden bahsetmektedir ayrıca.kimin kaç senedir ne ibadet yaptığı başkalarının çokta umrunda değildir. zira ahirette bu ibadetleri başkasının biliyor olması gibi bi zorunluluk yoktur bilakis gizlisi makbuldur. reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığına sahiptir sanırsam. kendi niki altına 4 entry de girince işlem tamamdır. fikirlerini paylaşmak iyidir ama kime ne faydası var ya da kimin umrunda ki yorumlarına neden olacak başlıklar bu amaca hizmeti gösteriyor kusura bakılmasın lütfen...
yaptığı kişisel ibadetleri delil mahiyetinde sözlüğe nakşeden bir yazardır.

(bkz: uludağsözlük 5 vakit namaz kılanlar derneği)
tuttuğu oruçları, kıldığı namazları lanse ederek, ne yapmaya çalışıldığı bilinmeyen insan.
sözlükçülerle bariz dalga geçen yazar. yazıp yazıp gelen yorumlara gülüyordur eminim.
Bildiğin troll.Bi bakarsın Sırf dikkat çekmek için yarın başka bi nickle gelip hz muhammed'e küfür eder yada bi bakarsın en abaza entrylerin sahibi olur.
(bkz: troll negzel şey troll)
(bkz: senden çok var)
Nickiyle bile mide bulandıran yazar.

(bkz: bi siktir git çay koy şakirt)

yazmayayım dedim olmuyor be kardeşim.

Bir troll un nick altına yazıp bir şeyleri etkilediğini düşünmesini sağladığım için utanıyorum şimdi, ama olmuyor dediğim gibi.
Okusun bu yazıları biraz utansın istiyorum.

Bil ki sevgili 3g;

Sen pek de zeki değilsin.
Hatta hiç değilsin.

Sanma ki, buraya yazıyorum diye yazdıkların rahatsız etti beni.
Gülüp geçtim.

islam inancı üzerine yazdıkların çok çelişkili. Tamamı.

hangi insan namaz kılmayı ortak özellik olarak duyurup, inanç ve değerlerini açıklar ki?
Haklısın hiçbir insan yapmaz bunu. Zaten insan demeyeceğim sana.

ayrıca türkçe yazan hiç kimse virgül koymadığı cümle içinde 4 tane noktalıvirgül kullanmaz.
(#5824621)

Sen uyuz bi troll sun işte.
yazar demeye dilim varmıyor.

Yobaz, Fetoşist,* ne oldugun umrumda değil.
Senin casus tarzı bişey oldugunu dusunuyorum.

Akıllı bir kemalist olabilirsin mesela,
Fetoşist takldi yaparak;

"aa bakıın bu yobazlar ne kadar salak"

tepkisini uyandırmak istediğini düşünüyorum.

Yani yobazlığı da yapamıyorsun.
Zeki değilsin. Salak demeye dilim varmıyor.
bir medya maymunu var, şimdi de sözlük maymunu çıktı. fikirlerini anlayamadığımız popüler olma çabasında bir yazar, diyecem ama kaliteli yazarlara ayıp olacak.
yurdumun beyni yıkanmış gençlerinden. başlığa fettulah yazıp çıkan herşeye entry girme niyetlisi gibi. dindar olmayan dincilerden.
geldim gördüm gittimcidir sanırım. ışık hızıyla silinmiştir.