bugün

yedinci nesil yeni bir yazar. hoş gelmiş. koştursun efenim sözlükte.*
sözlük yazar görsün be. *
doğumgünü çocuğu. iyi ki doğdun lan.*
(bkz: tıpa mı gidiyon sen yiğenim)
(bkz: amaliyata da giriyonuz mu)
sözlüğümüzün çiçeği burnunda yeni faşisti, kafatasçısı, ırkçısı vb, buyur kapıdan içeri girde endamını görsünler.

her faşist başlıkta imzasının olması, silik ırkçılardan birinin muhteşem geri dönüşü olarak adlandırabilir.
yazdıklarıyla gerçekleri yansıtan değerli yazarımızdır. populerite peşinde değil sadece doğrularının peşindedir.
(bkz: azerbaycan)
(bkz: serbest çağrışım)
faşist yaftası üzerine oturmayacak yazarlardandır. yalnızca vatan sevgisinden bolca nasibini almıştır.*
kendini bişey sanan yazarlara inat harbiden kral yazardır. sözlüğümüzde vatan sevgisi faşiştlik olarak nitelendirildiği için faşişt yazar.
an itibariyle ürtiker olmuş yazardır.
yakalandığı ürtiker vakasını bir serum devirerek alt etmiş, eski sağlığına kavuşmuş yazardır. aranıza sağ salim dönmekten mutluluk duyar.
seviyorum ben bu adamı. katıksız kara mizahını, vatan sevgisini, en ciddi anlarda bile geyik yapabilitesini.
kardeş.
eyvallah.
pes'te eline verdiğim, öhm, yendiğim yazar. kardeşimdir. *
öncelikle bana yazdığı bir yazı ile dikkatimi çeken, daha sonrasında neredeyse bir saat kadar yazılarını okuduğum ve en azından vatan söz konusu olduğunda duygularına ve tepkilerine hakim olamadığını farkettiğim, sırf bu sebeple de "faşist" damgası yediğini görüp üzüldüğüm yazarımız.
hey gidi gezerbayram ; hala anlamadın mı, bu ülkede ne kadar çok vatan taraftarıysan en doğrusundan, o kadar faşist bellerler seni ! ve onlara göre hainsindir !
gider kendi vatanına bok atana nobel verirler, gider pkk elebaşına "sayın" derler, şehide kelle derler ve bunları diyenlere "vatansever" derler ! anlamadın mı hala?
#8047134 örneğinde belirttiğin mesele eğer faşistlikse ve hatta sanki biraz ensest ilişkiye bile giriyorsa, senden daha beter faşist benim ve hatta o gibi durumlarda ensest adamın önde gideniyim.
takma kafana bunları. faşistmiş, hee faşistiz lan !
takip edilesi, okunası yazardır. selamdır, sabahtır.
(#8083257) ötesi yoktur.
gözlerinden öperim kendisinin. selamlar.
hırs yapmış, kardeşim.
pes te bi tarafıma vereceğini sanıyor.
hayallerde yaşıyosun koçum.
(bkz: #8296603)
espritüel ergen.
(bkz: tsk mensuplarına şehit denmesin/#8322470)

"sıkmasın güzel canını" dediğim yazar kardeşim. sinirlenmesin boşuna, yıpratmasın kendini. yaptığın iş dünyanın en kutsal işi. bu millet sen ve senin gibilerin arkasında, korkma.
(#8322470)
eyvallahtır.
özlediğim kardeşimdir.
nick altıma (bkz: #8389370)böyle bir entry girmiş olan yazardır. kendisi türkiye'nin hamas isimli terörist örgütü desteklediğini bilmiyor sanırım.
türkiye cumhuriyeti devletinin, hiçbir zaman ve koşulda, hiçbir terör örgütüne destek vermeyeceğini düşünen yazardır ki türkiyenin çapulcularla masaya oturmayacağını bilir. teröristlerle işimiz olmaz bizim. o senin cahilliğin.
bebeğim bebeğim bebeğim yazar kişisi.
doğum günümü kutlayan nazik yazar. umarım hep böyle güzel yazar
bebeyim.
vatan ve millet sevgisi olan türk oğlu türk yazar.
güncel Önemli Başlıklar