bugün

1 aydır ortalarda gözükmeyen yazar. nerelerde acep?
(bkz: tsk nın terörü bitirmeye niyetli olmaması/#10213155)

enteresan yazar.
evet, doğru, aynı tsk üç darbede de bakanlar kurulundan izin istemişti zaten. şey sizin ebenizi şeetçektik? izin var mıydı acep? diye. doğru. yurrayt.
(bkz: alakaya dere otu/@bir arti bir)
(bkz: ahmet kaya/@la paz)
(bkz: özledim teninin kokusunu özledim)
(#9858762) ipimle kuşağım ....

(bkz: tökezledikten sonra kaldırıma trip atmak)
(#9858762) helal sana dediğim yazar...
iyi niyetinden şüphe duyulmaması ve milli hassasiyetlerine saygı duyulması gereken yazar kardeşimizdir.
her yiğidin bir yoğurt yeyişi vardır derler ya bu arkadaş biraz sert yiyor, doğrusu bu diyor ise saygı duymak gerek.
kimsenin şahsına küfretmemiş yazardır. yanlış anlaşılmak istemez. lafı ortaya atıştır. üstüne alınanların kendi sorunudur. bu memleketi kuran asker atalarının hakkını yedirtmez. şehitlere, gazilere saygısızlık karşısında lafını esirgemez. çaylak olmak sikinde bile değildir. her nekadar düşüncelere saygı duysa da, bu konuda müsama gösterebilecek,, tahamül sınırlarına ulaşamamıştır.
(#9515199) yeniden çaylak olması gereken yazar görüntü itibariyle. en azından benim temennim bu. moderasyon bu ağır küfürlere ne der orasını bilmiyorum.
geçmiş olsun dediğim yazar.
çaylaklığı sona ermiştir. pişman değildir.
kendisini yormasındır. onun düşüncelerine benzer şeyler düşünen herkes, bu sözlükte aynı damgayı yemektedir.
kendisinin de dediği gibi, sağlık olsundur.
kardeşimdir. bir tanedir. kendisini anlamayanların üzülmesi gerekir. sonuçta kaybedebler onlar.*
1000. özel mesajında da faşistlikle suçlanarak şaşakalmış yazardır. oysa o 1000. mesajla alakalı olarak ne hayalleri vardı. neyse. sağlık olsun.
(bkz: orduevlerinin kapatılması/#9205010)

burada uzunca bir entry yazıp hiçbir şey anlatamayan sözlük yazarıdır. aynı mavalları bir de kendisinden dinlemiş olduk. sıradaki...

halkla aynı yerden hizmet almak bu kadar mı zor geliyor birilerine anlamış değilim.
türktür, kardeştir, vatanı sevdiği için faşist damgası yemiştir.
nedense sürekli olarak faşist yaftalamasına maruz kaldığını bir türlü anlayamayan yazar. yahu adamda kafa olucak arkadaş. adama anlat anlat sonra kalksın sana faşo desin. ulan diyen de adam gibi biri olsa. teröristin kardeşi kalkıp sana faşist derse güler misin, ağlar mısın? alayınızın kafasına sokayım sizin. ey orospunun evlatları, lafım sizedir. bu memleketi seviyorum. eğer bu yüzden faşistsem açmayın artık ağzınızı. en kral faşo benim ulan. sizin gibi kevaşenin çocuklarının söyledikleri laflar da kusura bakmayın ama sikimde değil. şimdi siktirin gidin.
#8823088 hayırdır birader uefa kupanız mı var, onu mu demeye çalışıyorsun? diyecem yok bjk'lıymışsın.

hocam size kime öğretiyor bu gs üzerinden fenerbahçe'ye giydirmeyi? adamların uefa kupasının sana ne faydası var? 100 küsür yıllık bjk camiasının taraftarı fenere lafı gs üzerinden mi sokmalıydı. hey gidi hey... ne günlere kaldı koskoca camia.

bana kendi başarılarınız ile ilgili başlık açıp ayar vermediğin sürece, yaptığım genellemem * geçerlidir. zira sen bana bjk üzerinden giydirmeyi bile becerememişsin.*
http://galeri.uludagsozluk.com/r/gezerbayram-6125/
http://galeri.uludagsozluk.com/g/gezerbayram/

şaşıran yazar.
ülkesini sevmeyi faşistlik olarak adlandıranlara çok kızan yazar dostum. bundandır öfkesi. uzun uzun anlatmaktan bıkmıştır tahminim.
entry girmekten aciz, bkz'la cevap vermeye calisan bir sey.

(bkz: faşistlere laf anlatamamanın nedenleri/#8751164) bu ne la ? entry mi bu simdi. aferin.
vatan ve millet sevgisi olan türk oğlu türk yazar.
bebeyim.
doğum günümü kutlayan nazik yazar. umarım hep böyle güzel yazar