asla donuza eklemeyecek olsam da hem abartılı biçimde enerji ve şamata üretme marifetini hem de hazır cevap yeteneğini aynı anda yorucu, bezdirici, sempatik, hoş bulduğum, nickini sol frameden engelletmesineyse üzüldüğüm değerli yazar.
hala üstteki entrylere cevap veren entry gibi formata aykırı bir tutumla entry girse de, sınırsız mizah anlayışı beni yorsa da çok sevdiğim, canımın içi yazar.
gesi bağlarında dolanırken popoyu çalıya çizdirmek.
formata hatalı ve sınırsız biçimde şamatacı entryler girdiği için savunulması da hoş olmayan, yine de çok sevdiğim, asla donuza eklemeyeceğim yazar. canımdır !
true'nun 186 gündür cevap aradığı yazardır..
Onun yüzünden uykum kaçtı amk.

Yatmadan önce son bir sigara yakalım dedi. Yaktım. Uyku muyku kalmadı.
yan hesabımmış sanırsam. siliniz.
neden bilmiyorum sürekli benimle uğraşıyor.
ne zaman görsem gesi bağlarında domalıyorum diye okuduğum bir nikname.
Hala don bulamamış herhalde geri bağlarında.
Sınırsız şamata ve mizah anlayışı ve bunun yorucu olması değişmemiş olsa da çok sevdiğim feci sempatik yazar.
Donunu koklamak ister misin yakışıklı?
Nerede besledik la yılanı sen yanlış anlamışın.
Sarı tangalı Mehmet Ağa değil mi bu.
Gotune alacak donu yoktur maalesef, yazık.
Konu niye götüme geldi. Çok değişik yerlere gidiyor
Maymundan geldiğine inanmayanlar da gelmiş. Yahu ataların.
Sen aylardır donsuz gezersen konu elbet götüne gelir.
L beden don alır mısın ?
bu sıcaklarda dondurma arıyordur.
ilk buluşma hakkındaki başlıkları bir tek beni mi yordu ?
Tekrar ediyorum ki şamataya ve alaycılığa karşı değilim, ölçüsüz olmasına karşıyım.
Tamam gülersin, espri yaparsın da arada ciddi de olursun. 7/24 şamata mı olur ?
Quyin büyü yaptı o yazıdıryor.
Asla donuza eklemeyeceğimi belirtsem de, ölçüsüzce ve sürekli şamata yapması ve nick başlığını sol frameden engelletmesinden ötürü sonunda donuza eklemeye karar verdiğim yazar.
Taş bile kırılır, sabır nasıl kırılmasın ? Üzülerek de olsa donuza ekliyorum seni. Hadi buna da şamatalı bir yanıt yetiştir hemen.
Severdim seni ama bir türlü ölçüyü bulamadın işte. Elveda.
'kahtalı mıçı gaz dolu kıçı' nik'ini çok beğenidim.

bu nik'te şahane. yalnız don arıyorum bitişik yazılsa idi 'donarıyorum' daha çarpıcı -düşündürücü olurdu.

kendisini kimdir necidir bilmem, allah yolunu açık etsin.
Haklı biçimde kırgın olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun. En güzeli böylesi… Huzur verici…