aşırı uykusuzluk artı alkol ikilisiyle ulaşılan sonuç. keyifli olduğu kadar korkutucu da olabiliyor.
gerçek ve hayal... arada yalnız ince bir çizgi.
(bkz: lost sahneleri)
yeterli miktarda vodka gerektiren durumdur.
pilota bağlamış insanın davranışları.
uzun süre uykusuz kalma sonucu oluşan, insanın algısını değiştiren durumdur.
çoğu zaman büyük hayal kırıklığı yaşanmasına sebebiyet verendir, verecek olandır.
realite ile olan kontaktı lost etmektir. *
acı dolu bir gecenin sonunda zubrowka+elma suyu içip, gece uyku ile uykusuzluk arasında yaşanan gidip gelmelerden dolayı, gece ne yaşadığını, neyin gerçek neyin hayal olduğunu seçememektir. bir sonraki gün sevgilinin seni arayıp, "dün gece bana bunları söyledin" der ve sen öylece kalırsın... inanamazsın...
Gerceklikten ayirt edilemeyen hayalin, gerceklikten ne farki vardir? sorusunu hak edden onerme
bayanlarda sıkça görülen durum. izledikleri dizinin etkisinden çıkmaktan bile zorlanırlar. yine de harikulade ve şeker gibi varlıklardır. seviyoruz sizi.
şizofreni belirtisidir.
uyanana kadar bazı rüyalarda olur. uyanınca elbet ayırt edilir, zamana bırakmak gerek.
saçma bi olaydır. en son cuma gecesi şirazem kaymış bir şekilde yatağa kendimi saldığımı hatırlıyorum sonra bugün öğle saatlerinde uyandığımı. aradaki cumartesiye ne oldu gerçekten bilmiyorum sadece kafamda belli belirsiz abuk subuk görüntüler belirip kayboluyo.
cumartesi gününü tamamen uyuyarak mı geçirdim yoksa hatırlamıyorum mu gördüklerim gerçek mi hayal mi bilmiyorum.
allahım kafayı yiyiciğim düşünmekten dün ben ne yaptım ??
(bkz: halüsinasyon)